Сторінка пам'яті героїв

ПАМ’ЯТАЄМО ТИХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ...

Коваль Роман Валерійович

Коваль Роман Валерійович народився 01 серпня 1998 року в м. Кременчук Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №2. Потім у Власівській загальноосвітній школі та Кременчуцькому ліцеї №11. Після закінчення школи, здобув спеціальність у Кременчуцькому професійно-технічному училищі №16, спеціальність автослюсар. Працював на деревообробному підприємстві з виробничими потужностями в Кременчуці  «Інтер – Ліс» деревообробником, потім в супермаркеті «Маркетопт» сушістом. Мріяв відкрити власний бізнес. Останній час працював за кордоном.

08:33 01.03.2024

Синьович Василь Михайлович

Синьович Василь Михайлович народився 29 травня 1978 року в багатодітній родині у с. Хітар Сколівського району Львівської області. Потім всією родиною переїхав до Глобинського району, а звідти до с. Кривуші Кременчуцького району Полтавської області. Працював Василь будівельником .

13:46 29.02.2024

Сенчик Олександр Володимирович

Сенчик Олександр Володимирович народився 17 вересня 1978 року н. в Естонії, де провів своє дитинство до 8 класу,  з батьками переїхав в Україну в село Семенівка Липово-Долинського району Сумської областi, де закінчив 9 клас. Потім  навчався на тракториста в селі Реутинці Сумської областi, пiсля отримання професії працював в сільгоспi. У 2005 році Олександр переїхав до Кременчука, де тривалий час працював будiвельником. Потім із родиною проживав в селі Недогарки.

13:45 29.02.2024

Колісник Дмитро Юрійович

Колісник Дмитро Юрійович народився 12 січня 1988 року в с. Піщане Кременчуцького району. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №13. Після закінчення школи працював на  місцевих підприємствах, вів активну громадську діяльність.

15:38 28.02.2024

Сукач Віталій Анатолійович

Сукач Віталій Анатолійович народився 20 вересня 1976 року в м. Кременчук. Навчався в загальноосвітній школі №17. Після закінчення школи вступив до Диканського професійного училища, де здобув професію шофера – тракториста.

15:34 28.02.2024

Піденко Олександр Якович

Піденко Олександр Якович народився 17.03.1979 р. в с. Максимівка Кременчуцького району Полтавської обл. У 1975 році пішов до місцевої  школи.

15:24 28.02.2024

Юхненко Олексій Сергійович

Юхненко Олексій Сергійович родом з м. Кременчук Полтавської області. Народився 02 січня 1984 року. Навчався в Гориславській школі та в Кременчуцькому професійно-технічному  училищі  №2. Строкову службу проходив в м. Бердичів Житомирської області в артилерійських військах.  Після повернення працював на підприємствах села Гориславці та міста Кременчук.

11:03 27.02.2024

Школяр Володимир В’ячеславович

Школяр Володимир В’ячеславович народився 25 березня 1991 року у м. Світловодськ Кіровоградській області. Навчався в ліцеї №8 смт. Власівка. По закінченні працював охоронцем, згодом - різноробочим на підприємстві ТОВ "КОРОЛІВСЬКИЙ СМАК". У Кременчуцькому районі - майстром з ремонту квартир та будинків.

11:01 27.02.2024

Стебельський Сергій Миронович

Стебельський Сергій Миронович народився  28.02.1970р. в м. Кременчук Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі № 26,  Кременчуцькому професійно – технічному училищі №19.

10:54 27.02.2024