Стебельський Сергій Миронович

Дата: 27.02.2024 10:54

Фото без описуСтебельський Сергій Миронович народився  28.02.1970р. в м. Кременчук Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі № 26,  Кременчуцькому професійно – технічному училищі №19.

Строкову службу проходив у ракетних військах. Після повернення працював на підприємствах м. Кременчук.

В 2014 році добровольцем захищав  Батьківщину на Донеччині.

Після повернення працював на КП "Кременчукводоканал" на посаді газоелектрозварювальника.

25.02.2022 року призваний по мобілізації Кременчуцьким РТЦК та СК Полтавської області. Служив стрільцем – снайпером 3-ї мотопіхоти мотопіхотного батальйону імені Чорних запорожців військової частини А21267.

Загинув 13.03.2022 під час обстрілу з «ГРАД» в районі населеного пункту Мощун в результаті бойових дій під час захисту своєї Батьківщини, отримавши осколкові поранення несумісні з життям.

Фото без описуЗалишились мати, дружина.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Похований в секторі загиблих воїнів АТО на Свіштовському кладовищі м. Кременчук.