Інформація для бізнесу

Щотижневі тематичні онлайн зустрічі з місцевим бізнесом

З метою покращення економічного та інвестиційного клімату в регіонах, збільшення кількості нових підприємств та розширення існуючих виробництв, покращення динаміки надходжень до місцевих бюджетів за ініціативи Президента України Володимира Зеленського створюється платформа «Діалог влади та бізнесу», яка забезпечить вирішення поточних проблемних та стратегічних питань підприємців.

14:08 17.10.2024

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - освітня програма для підприємців ВПО

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи.

08:54 24.06.2024

Зроблено в Україні

11:47 17.06.2024

Алгоритм збільшення можливостей по залученню інвестицій та грантових коштів для агровиробників та проживаючого населення (включаючи ВПО, УБД та їх сімей)