Грантові програми та програми підтримки для українського бізнесу

Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

11:38 17.04.2024

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Внесеними змінами до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою КМУ від 16.08.2022 № 918, розширили напрями державної підтримки аграріїв, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі, та збільшили суми виплат.

11:11 16.04.2024

Як скористатися державною підтримкою в 2024 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» розширено напрями державної підтримки для аграріїв, які зареєстровані у Державному аграрному реєстрі (далі – ДАР), та збільшені суми виплат.

08:45 29.03.2024

Можливість отримати безкоштовні експертні консультації

З метою сприяння розвитку підприємництва в регіоні та в межах повноважень, наданих Законом України „Про місцеві державні адміністрації”, звертаємось з проханням поінформувати підприємців регіону про можливість отримати безкоштовні експертні консультації, що допоможуть проаналізувати діяльність власного бізнесу та посилити підприємницькі навички.

08:50 13.02.2024

Практичний посібник для роботодавців «Працевлаштування осіб з інвалідністю»

Конфедерацією роботодавців України за сприяння Міжнародної організації праці практичний посібник для роботодавців «Працевлаштування осіб з інвалідністю» (надалі-Посібник), який має на меті кращу інтеграцію осіб з інвалідністю на робочі місця (https://bit.ly/46nqx0p).

15:14 02.01.2024