Заклади дошкільної освіти

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі нашої громади, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про дошкільні навчальні заклади Піщанської сільської ради на сторінках:

ДНЗ "Ластівка" с. Піщане, ДНЗ "Буратіно" Кривушівського НВК, ДНЗ "Бджілка" Гориславського НВК.

Зарахування дитини до закладу дошкільної освіти відбувається відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію.  Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі».

Якщо виникла потреба в допомозі під час on-line-реєстрації,   зверніться, будь ласка, до адміністрації обраного дошкільного закладу.