A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Піщанська сільська рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

Захист прав дітей

16.01.2021 року відбулося  чергове засідання робочої групи, до складу якої входять працівники соціального захисту  населення та соціальної служби  для сім’ї, дітей та молоді, відділу служби у справах дітей та інспектор з ЮПСП, на якому розглянули питання щодо  алгоритму дій  з питань виявлення та  захисту прав дітей, які постраждали від жорстокого поводження. Окреслено особливості роботи з особою, яка постраждала від жорстокого поводження, а також надання необхідної допомоги з урахуванням потреб.

14:00 18.01.2021

Рейд

15 січня 2021 року з метою обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, інспектором ЮПСП      Мухомор А.І.,  працівниками відділу служби у справах дітей та відділу соціального захисту населення та соціальної служби  для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради  було  здійснено рейд по населених пунктах  Піщанської сільської ради. З батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насилля в сім’ї та попереджено про відповідальність, передбачену чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.

11:41 18.01.2021

Шановні жителі Піщанської громади!

Виконавчим комітетом Піщанської сільської ради розпочато роботу над розробленням Плану соціально-економічного розвитку Піщанської сільської ради на 2021 рік.

10:19 24.12.2020

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

    Сьогодні, у День вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вклоняємося низько перед тими, хто віддав життя за наше майбутнє, зупиняючи «ядерного змія».

11:06 14.12.2020

Перевірка підготовки до опалювального сезону сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

 18 листопада 2020 року  комісією у складі працівників: соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, відділу служби  у справах дітей, КО «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради» проведено профілактичний рейд, з метою запобігання нещасних випадків, які виникають у наслідок порушення правил техніки безпеки під час опалювального сезону. Комісія перевірила підготовку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, до опалювального сезону, наявність зимового одягу  та взуття у дітей, провела бесіду щодо дотримання  техніки безпеки при користуванні електро- та газовими  приладами, пічним опаленням.

09:58 20.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора