A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Піщанська сільська рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини

Консультант роботодавця: ваш помічник на ринку праці!

Державна служба зайнятості сьогодні діє на відкритому ринку праці, який висуває високі вимоги до учасників. Щоб конкурувати з численними приватними агентствами, Службі необхідно мати суттєві переваги і не лише безоплатність послуг, а клієнторієнтованість, швидкість і зручність обслуговування, доступність і різноплановість сервісів.

15:56 12.12.2019

Соціальний проект "Scholarship в Україні"

Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс "Scholarship в Україні" для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи. Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних.

10:04 05.12.2019

Шановні власники Державних актів на право приватної власності на землю!

   По Державних актах отриманих з 1990 року по 2012 рік, що не внесені до автоматизованої системи Державного земельного кадастру та без кадастрового номера, необхідно виконати комплекс робіт для внесення інформації про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

08:57 04.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ !!!

26.11.2019 року з 10.00 - 12.00 в приміщенні відділу у Кременчуцькому районі міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм. Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавської області за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23, буде проводитись виїзний прийом заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Остапенко Л.О. Попередній запис на зазначений прийом буде проводиться в телефонному режимі (72-53-78)

15:02 25.11.2019

Як не порушити порядок перебування на обліку в службі зайнятості?

Досить часто громадяни, які звернулися до державної служби зайнятості, опиняються в ситуації, коли з певних причин припиняється їх реєстрація як безробітних і вони одночасно втрачають право на матеріальне забезпечення. Уникнути непорозумінь, допоможуть наші роз’яснення.

09:03 15.11.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,9984 га, ЩО РОЗТАШОВАНА: с.Піщане, вул.Благодатна,8.

10:51 14.11.2019

З Днем працівника Соціальної сфери

            Шановні працівники соціальної сфери ! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада. Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю. З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного карпатського здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!                З повагою,   сільський голова   О.П. Красницький

15:16 01.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора