Визначні події та дати

Їх подвиг пам’ятаємо завжди

День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

16:30:55 22.02.2021

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу!».

16:21:27 19.02.2021

Знай і люби свій край

Щорічно серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної освіти з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини проводиться обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка є відбірковим етапом Всеукраїнської виставки-конкурсу.

11:40:03 02.02.2021