Визначні події та дати

День Довкілля у Піщанській громаді

Нормою життя стала турбота жителів Піщанської громади про довкілля. Тому, зранку 3 квітня біля Гориславського будинку культури зібралися депутати, члени виконавчого комітету, старости сіл Піщанської громади, а також   небайдужі жителі села, щоб закласти новий парк.

11:27 05.04.2021

День довкілля

Починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України № 855/98 «Про День довкілля» в Україні у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища (День довкілля).

14:53 01.04.2021

Школа місцевого самоврядування

В рамках проєкту «Школа місцевого самоврядування» та за підтримки Полтавської обласної ради 22 березня 2021 р. лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради взяли участь в екскурсії «QUEST-TOUR» зі шкільного класу до кабінетів влади».

16:38 22.03.2021

Їх подвиг пам’ятаємо завжди

День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

16:30 22.02.2021

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу!».

16:21 19.02.2021

Знай і люби свій край

Щорічно серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної освіти з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини проводиться обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка є відбірковим етапом Всеукраїнської виставки-конкурсу.

11:40 02.02.2021