Фонд соціального страхування України

Інформація щодо виконання Фондом функцій у сфері соціального страхування та перелік нормативних документів

Листки непрацездатності з причини “вагітність та пологи” видаються лікарями закладів охорони здоров’я лише в паперовому вигляді

Станом на 19 серпня 2021 року лікарями 60 закладів охорони здоров’я Полтавської області було автоматично відправлено до Електронного реєстру листків непрацездатності 4 160 медичних висновків про тимчасову непрацездатність пацієнтів.

09:58:00 25.08.2021

Зупинимо поширення коронавірусної хвороби разом!

За підсумками І півріччя 2021 року кількість страхових нещасних випадків на виробництві, зареєстрованих у Кременчуцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області, збільшилась на 271,2% – з 32 випадків у тому ж періоді 2020 року до 118 у 2021 році. При цьому кількість приросту орієнтовно дорівнює кількості випадків гострого профзахворювання на COVID-19, на які складено акти Н-1/НП у цьому періоді, – всього 177 випадків (з яких 30 – на випадки  захворювання 2021 року),  із  них 3 – із смертельним наслідком.

09:56:08 25.08.2021