Фонд соціального страхування України

Фото без описуІнформація щодо виконання Фондом функцій у сфері соціального страхування та перелік нормативних документів

Чи оплатять заяви-розрахунки, які ФССУ прийняв, але не встиг профінансувати до 01 січня?

Фонд соціального страхування України продовжував фінансувати лікарняні і декретні допомоги навіть у період найбільш активних бойових дій та упродовж 2022 року виплатив для 2,5 мільйона українців понад 17 мільярдів гривень допомог за лікарняними. Однак з 01 січня 2023 року ФССУ передав цю функцію до Пенсійного фонду України.

11:31 27.01.2023

У 2022 році українці отримали 29 мільярдів гривень виплат за державним соціальним страхуванням

Система соціального страхування України витримала всі виклики повномасштабного вторгнення – виплати лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, щомісячних та одноразових страхових виплат тощо не призупинялись попри бойові дії.

15:26 04.01.2023

Щомісяця ФССУ виплачує понад 1 мільярд гривень лікарняних і декретних допомог

Виплати допомог за лікарняними і по вагітності та пологах не призупинялись Фондом соціального страхування України ні на день навіть з початком повномасштабного вторгнення. Зокрема, кошти за лікарняними отримують внутрішньо переміщені особи, евакуйовані за кордон працівники та українці, чиї роботодавці не можуть виконати стандартну процедуру призначення допомоги через бойові дії.

14:02 15.12.2022

Як дізнатись, коли оплатять лікарняні або декретну допомогу

Допомоги за лікарняними та декретні виплати продовжують фінансувати в умовах воєнного стану. Їх здійснює Фонд соціального страхування України – виплати нараховуються в повному обсязі попри недоотримання частки від ЄСВ відносно плану з початку повномасштабної війни.

15:48 13.12.2022

ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 906 млн грн упродовж листопада

Навіть під час воєнного стану щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві продовжують виплачуватись Фондом соціального страхування України вчасно та в повному обсязі. Страхові виплати фінансувались вчасно навіть під час активних бойових дій і для потерпілих, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях.

08:59 22.11.2022

За час окупації Херсонщини ФССУ виплатив 100 мільйонів грн лікарняних, декретних і страхових виплат мешканцям області

Упродовж усього періоду, доки Херсон очікував звільнення від окупантів, мешканці області продовжували отримувати лікарняні та декретні допомоги від Фонду соціального страхування України. Навіть в періоди активних бойових дій вчасно та в повному обсязі фінансувались щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві.

15:26 14.11.2022

Квитанції від ФССУ можуть надходити довше через перевантаження електромережі

Внаслідок стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії друга та третя квитанції щодо стану прийняття поданих страхувальниками заяв-розрахунків можуть надходити пізніше, ніж зазвичай.

10:56 09.11.2022