Соціологічні дослідження

Піщанська обєднана  сільська територіальна громада у 2017 році брала участь у реалізації проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що впроваджувався Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією міст і регіональних влад та Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень, Університетським  коледжем  прикладних  наук Осло і Акерсгуса, за фінансової підтримки  Міністерства закордонних справ  Норвегії.

Представники нашої громади долучилися до участі в річному циклі робочих груп компанії «Оперативна соціологія» з підвищення ефективності за напрямом «Місцева демократія  та взаємодія з громадкістю»:

на 1 етапі  проекту – об'єктом дослідження  виступало населення громади;

на 2 етапі  проекту – були опитані депутати сільської ради;

на 3 етапі  проекту – для отримання даних, репрезентативних для всієї країни проведене всеукраїнське телефонне опитування. Була згенерована база мобільних номерів, де кожен номер – випадковий набір цифр та індексів мобільних  операторів.

За результатами проведених досліджень, громадської та експертної групи підготовлено презентацію соціологічних досліджень Піщанської ОТГ.