Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради».

17:25 14.11.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської об’єднаної сільської територіальної громади».

17:26 20.04.2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності Піщанської об'єднаної сіль-ської територіальної громади».

17:28 04.11.2016

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Піщанська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Піщанської сільської ради «Про затвердження порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Піщанської сільської ради» та проекту регуляторного акту «Про затвердження порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Піщанської сільської ради».

17:30 20.10.2016