Оприлюднення проектів регуляторних актів

Розробник документа  –  відділ комунальної власності, земельних відносин та охорони довкілля виконавчого  комітету Піщанської сільської  ради.

16:24:29 06.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території

Розробник документа – відділ комунальної власності, земельних відносин та  охорони довкілля виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

16:12:23 06.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, віднесених до І та ІІ групи платників єдиного податку на території Піщанської сільської ради"

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 №1160-IV  (зі змінами), з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань до проєкту регуляторного акта, на сайті Піщанської сільської ради https://pishanska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Публічна інформація» / «Регуляторна політика» буде розміщено проєкт рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, віднесених до платників єдиного податку І та ІІ групи платників єдиного податку на території Піщанської сільської ради».

16:54:25 15.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської сільської ради»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської сільської ради» (далі - проєкт регуляторного акта).

16:44:19 25.01.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік».

13:08:23 14.05.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Піщанської сільської ради».

16:13:50 19.02.2020

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік».

15:07:39 17.04.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради».

17:25:46 14.11.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Піщанської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської об’єднаної сільської територіальної громади».

17:26:43 20.04.2017