Міцевський Ян Олексадрович

Дата: 27.02.2024 11:22

Фото без опису

Міцевський Ян Олександрович народився 12 грудня 1990 року, мешкав у Кременчуці. Навчався у місцевій школі. Брав участь у Малій академії наук з біології, навчався на магістратурі в Національному університеті біоресурсів в Києві. Далі працював у ветслужбі: спочатку в лабораторіях на ринках міста, а потім – У Кременчуцькій районній державній лікарні ветмедицини.

Був призваний на військову службу під час часткової мобілізації 5 травня 2022 року Кременчуцьким РТЦК та СП Полтавської області, був навідником десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону військової частини А0281.

Загинув 25 серпня 2022 року виявивши стійкість і мужність внаслідок вибухової травми біля села Долина Слов’янського району  Донецької області, у бою за нашу Батьківщину.

Залишилися батьки та брат.

Похований на Свіштовському кладовищі, м. Кременчук Полтавської області.