Сторінка пам'яті героїв

Кобеляцький Дмитро Петрович

Кобеляцький Дмитро Петрович народився 28.05.1974 р. в с. Червона Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №8, Кременчуцькому професійно-технічному училищі № 7, де здобув професію токаря.

14:03 26.02.2024

Єфремов Олександр Васильович

Єфремов Олександр Васильович народився 21 лютого 1972 р. с. Калайденці Лубенського району Полтавської обл. Навчався в загальноосвітній школі с. Калайденці та Березоворудському аграрному технікумі. У 1989 році був призваний на строкову військову службу до повітряно-десантних військ у підрозділ спеціального призначення. Закінчив строкову службу у званні – молодший сержант. Займався  підприємницькою діяльністю. У селі Піщане Кременчуцького району Олександр Єфремов проживав з 1993 року, реалізовуючи знання набуті в агротехнікумі.  І увесь свій життєвий шлях займався  підприємницькою діяльністю.

14:02 26.02.2024

Дзюба Юрій Михайлович

Дзюба Юрій Михайлович народився 28.10.1974р. в м. Кременчук Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №26,  Кременчуцькому залізничному технікумі, Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій та управління. З 1994 року проходив строкову службу в танковій частині 75531 м. Керч. Працював на Кременчуцькому нафтопереробному заводу спочатку слюсарем, потім заступником начальника цеху №16.

14:00 26.02.2024

Гора Володимир Олексійович

Гора Володимир Олексійович народився 23.07.1983 року у с. Вербки Семенівського району Полтавської області. Навчався у Вербківській загальноосвітній школі, Устимівській загальноосвітній школі, Кременчуцькому залізничному технікумі. З 2002 року проходив службу в Збройних Силах України у військовій частині «Десна». У 2015 році став на захист рідної країни у складі 25 десантно – штурмової бригади. Після повернення із зони бойових дій сумлінно працював на підприємствах м. Кременчук та у Недогарківському ліцеї.

13:33 26.02.2024

Білошапка Ігор Олександрович

Білошапка Ігор Олександрович народився 06.03.1983 року смт. Онуфріївка, Кіровоградської області. Навчався в Онуфріївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Кіровоградському аграрному технікумі. Працював на головному заводі залізобетонних виробів в смт. Власівка.

13:29 26.02.2024