Сільський голова

Біографія Красницького Олександра Петровича

Народився 19 вересня 1973 року в селі Піщане Кременчуцького району Полтавської області у сім’ї робітника. У 1980 році пішов до першого класу Піщанської середньої школи. У 1990 році після закінчення Піщанської середньої школи, вступив до Полтавського сільськогосподарського інституту на агрономічний факультет, який закінчив у 1994 році, отримавши спеціальність вченого агронома.

У 1995 році працював землевпорядником Піщанської сільської ради. З 1995 по 1997 рік працював агрономом технологом в аграрному господарстві «Світанок» колективної фірми «Житомирінвест». З 1997 по 2001 рік безробітній, стояв на обліку в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості. У 2001 році призначений на посаду спеціаліста ІІ категорії Кременчуцького районного відділу земельних ресурсів. В 2003 році звільнився з Кременчуцького районного відділу земельних ресурсів у зв’язку з переводом в Піщанську сільську раду на посаду спеціаліста І категорії. Починаючи з 2003 року 3 рази поспіль обирався головою сільської ради. У 2010 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Не судимий. Громадянин України. Одружений. Має двох дітей.