Сільський голова

Біографія Краплини Олександра Петровича

Народився 14  березня 1964  року  в  селі  Ялинці Кременчуцького району,  Полтавської  області в сім'ї  колгоспників.

Громадянин України.

В  1971   році  розпочав навчання  в  Ялинцівській  8-річній  школі ,  яку   закінчив  в  1979  році.  В  цьому  ж  році  вступив  до  МПТУ  № 7 міста  Кременчука  і  в  липні  1982  року закінчив  повний  курс  середнього  професійно-технічного  училища  за  професією  слюсар - ремонтник,  по  закінченню  розпочав  працювати  на  автомобільному  заводі  КРаЗ  по  спеціальності  і звідти  був призваний  на  службу  в  армію.

З жовтня  місяця  1987  року  працював  в  тролейбусному  управлінні  електромонтером   до  1990  року.

В  березні  1990  року  перейшов  працювати  в  колгосп  "Маяк"  в  будівельну   бригаду.

З  травня  місяця 1995  року  по  березень  2002  року  працював   завідуючим  господарством колгоспу   "Маяк".

В  березні  2002  року    обраний  сільським  головою  Ялинцівської  сільської  ради.

В березні 2006 року вдруге обраний  сільським  головою  Ялинцівської  сільської  ради.

В  2008 році закінчив Кременчуцький державний політехнічний університет ім. Михайла Остроградського і отримав вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр»  здобувши кваліфікацію інженера землевпорядкування та кадастру.

В жовтні 2010 року втретє обраний  сільським  головою  Ялинцівської  сільської  ради.

В 2012 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

В жовтні 2015 року вчетверте обраний  сільським  головою  Ялинцівської  сільської  ради.

25 жовтня 2020 року – обраний сільським головою Піщанської сільської ради.

Одружений. Маю сина. Позапартійний. Судимості не маю.