Робота відділу

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Сьогодні у закладах освіти Піщанської сільської ради пройшло свято Першого дзвоника. Дев'ять закладів загальної середньої освіти зустріли у своїх стінах 1399 учнів, серед яких 137 першокласників та 45 випускників 11-х класів.Учнів зустріли 218 педагогічних та 146 інших працівників

14:42:04 01.09.2021

Випуск 2021

Тридцять три випускники закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Серед них два випускники Піщанської гімназії – Сапон Юлія та Федь Нікіта отримали свідоцтва з відзнакою та золоті медалі.

12:23:34 30.06.2021

Вічна пам'ять ...

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради сумує з приводу смерті Трахтман Людмили Федорівни, вчителя Піщанської гімназії Піщанської сільської ради, талановитого Педагога, щирою душею і серцем Людини, яка все своє життя присвятила навчанню і вихованню учнів Піщанської гімназії і не уявляла свого життя без них.

15:09:19 22.06.2021

ЗНО з географії

15 червня завершується програма зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Сьогодні його завершує тестування з географії.

10:56:41 15.06.2021

Подяка ТОВ «Артемій Плюс»

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «Артемій Плюс» в особі директора Чернікова Володимира Анатолійовича та заступника директора з розвитку Одношевної Надії Олегівни за виділення фарби для ремонту закладів загальної та дошкільної освіти Піщанської сільської ради, і бажає міцного здоров'я, розвитку і процвітання підприємства.

09:22:42 11.06.2021