Робота відділу

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради.

17.03.2023 року на базі ОЗ Піщанський ліцей відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради. На порядку денному – підведення підсумків та нагородження переможців та учасників обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2023», питання атестації педагогічних працівників, замовлення документів 2023 в програмі EDUCATION, результати  проведення міжнародного дослідження РISSA, Також розглянуто питання організації та підсумки проведення заходів в умовах воєнного стану, створення та функціонування Класів безпеки,  переоформлення ліцензій на провадження освітньої діяльності. Нараду провела начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради Світлана Іванівна Крупа. До виступів залучені працівники ВОМС. Учасники наради вшанували загиблих в результаті російської агресії хвилиною мовчання. Вокальний колектив «Росяночка» Піщанського ліцею привітав творчу педагогічну еліту 2023 року патріотичними піснями.

08:46 21.03.2023

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Сьогодні у закладах освіти Піщанської сільської ради пройшло свято Першого дзвоника. Дев'ять закладів загальної середньої освіти зустріли у своїх стінах 1399 учнів, серед яких 137 першокласників та 45 випускників 11-х класів.Учнів зустріли 218 педагогічних та 146 інших працівників

14:42 01.09.2021

Випуск 2021

Тридцять три випускники закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Серед них два випускники Піщанської гімназії – Сапон Юлія та Федь Нікіта отримали свідоцтва з відзнакою та золоті медалі.

12:23 30.06.2021

Вічна пам'ять ...

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради сумує з приводу смерті Трахтман Людмили Федорівни, вчителя Піщанської гімназії Піщанської сільської ради, талановитого Педагога, щирою душею і серцем Людини, яка все своє життя присвятила навчанню і вихованню учнів Піщанської гімназії і не уявляла свого життя без них.

15:09 22.06.2021

ЗНО з географії

15 червня завершується програма зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Сьогодні його завершує тестування з географії.

10:56 15.06.2021

Подяка ТОВ «Артемій Плюс»

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «Артемій Плюс» в особі директора Чернікова Володимира Анатолійовича та заступника директора з розвитку Одношевної Надії Олегівни за виділення фарби для ремонту закладів загальної та дошкільної освіти Піщанської сільської ради, і бажає міцного здоров'я, розвитку і процвітання підприємства.

09:22 11.06.2021

ЗНО з історії України

4 червня 2021 року  у Кременчуцькому ліцеї №17 «Вибір» ім. М.Г. Неленя проходить ЗНО з історії України, яке складають 26 учнів закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради.

13:07 04.06.2021