Робота відділу

Подяка ТОВ «Артемій Плюс»

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради висловлює подяку Товариству з обмеженою відповідальністю «Артемій Плюс» в особі директора Чернікова Володимира Анатолійовича та заступника директора з розвитку Одношевної Надії Олегівни за виділення фарби для ремонту закладів загальної та дошкільної освіти Піщанської сільської ради, і бажає міцного здоров'я, розвитку і процвітання підприємства.

09:22:42 11.06.2021

ЗНО з математики

Випускники закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради продовжують складати ЗНО.

14:17:05 28.05.2021

Доброчинна акція «Допоможи захиснику»

В День вишиванки відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради в закладах загальної середньої  та дошкільної освіти Піщанської сільської ради 20-25 травня 2021 року оголошено проведення доброчинної акції «Допоможи захиснику».

14:57:50 26.05.2021

ЗНО з англійської мови

25 травня 2021 року учні Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая, Піщанської гімназії, Максимівського та Недогарківського ліцеїв складають ЗНО з англійської мови.

10:45:55 25.05.2021

Нарада з директорами закладів загальної середньої освіти

05 травня 2021 року  відбулася  нарада з директорами закладів загальної середньої освіти, у якій взяли участь працівники відділу освіти виконавчого комітету Піщанської сільської ради. Нараду проводила начальник відділу освіти, молоді та спорту Світлана КРУПА.

15:40:21 05.05.2021

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту

09.04.2021 відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради, яке проходило в очно-дистанційній формі з дотриманням карантинних вимог.

15:34:49 09.04.2021