Бібліотеки громади

"Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу"

Лейбніц

На території громади функціонують 4 сільські бібліотеки: Піщанська для дорослих, Піщанська для дітей, Гориславська, Кривушівська, які є культурними, інформаційними, довідковими та освітніми центрами.

Основними напрямками роботи бібліотек є якісне облуговування користувачів, проведення цікавих масових заходів, засідань клубів за інтересами, дозвілева робота з дітьми та надання безкоштовних інтернет-послуг.

Добре сформований книжковий фонд є запорукою позитивного іміджу бібліотек громади і становить 48070 примірників, який щорічно поповнюється новими книгами та періодикою.

В бібліотечних закладах ви зможете віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скрині знань.

Заходьте, дивіться, читайте, вивчайте, користуйтеся нашими ресурсами. Будемо раді, якщо послуги наших бібліотек прийдуться Вам до душі.