Протидія домашньому насильству

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства  жінки та діти.

Насильством в сім’ї, відповідно до статті 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», визнаються «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю».

НАСЛІДКИ СІМЕЙНОГО НАСИЛЛЯ

Перелік організацій, до яких можна звернутися за консультацією та допомогою:

Правоохоронні органи – 102

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ

Механізм захисту від гендерно зумовленого насильства

15.11.2023 року до Піщанської громади завітали гості БФ "Слов'янське серце"- жіноча правозахисна організація. Проведено інформаційну сесію з підвищення обізнаності жінок про механізм захисту від гендерно зумовленого насильства. Учасниками заходу були: практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти Піщанської сільської ради, спеціалісти відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, працівники відділу служба у справах дітей.

16:11 16.11.2023

Проєкт "Досить"

Найбільш болючою темою  на сьогодні  є домашнє насильство. Зважаючи на це в Піщанській громаді було проведено захід за участю ГО «Інша Жінка» та Патрульної поліції м.Кременчука. Взяли участь у заході  працівники відділів Піщанської сільської ради та жителі сіл громади.

11:53 27.01.2022

Cпеціальний сайт урядової «гарячої лінії» 1547

В Україні з 9 грудня запрацював спеціальний сайт для скарг про насильство урядової «гарячої лінії» 1547 - https://1547.ukc.gov.ua/ на якому можна розмістити скаргу про випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

16:17 16.12.2021

Протидія торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Цей день відзначається проведенням масштабних інформаційних компаній з метою привернення уваги до проблеми сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьби із злочинцями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, надання підтримки і допомоги потерпілим.

09:25 28.07.2020

Контакти персонально-відповідальних осіб

Відповідно до розпорядження сільського голови № 25-1 від 01.03.2021року "Про покладення обов'язків щодо здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству":

13:39 26.06.2019