Протидія домашньому насильству

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства  жінки та діти.

Насильством в сім’ї, відповідно до статті 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», визнаються «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю».

НАСЛІДКИ СІМЕЙНОГО НАСИЛЛЯ

Перелік організацій, до яких можна звернутися за консультацією та допомогою:

Правоохоронні органи – 102

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ

Контакти персонально-відповідальних осіб

Відповідно до розпорядження сільського голови № 06 від 10.04.2019 року "Про покладення обов'язків щодо здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству":

13:39 26.06.2019