Консультація

Мобільний додаток «Reunite Ukraine»

З метою ефективного пошуку та воз’єднання безвісти зниклих дітей та сімей в Україні, Національною поліцією України спільно з Find Му Parent розроблено мобільного додатку «Reunite Ukraine».

14:18 26.12.2023

Як підтримати дитину у складних ситуаціях

Ті, кому є на кого покластися у складних ситуаціях, легше переживають стрес. У випадку з дітьми важливий тип стосунків, що зветься «надійна прив’язаність». Це взаємини з дорослими, в яких дітей приймають такими, які вони є, – з усіма їхніми емоціями, недоліками, піклуються про них, забезпечують близькість і надійність.

15:16 13.11.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

09:47 16.10.2023

З Днем усиновлення!

Шановні батьки - усиновителі, опікуни , піклувальники, прийомні батьки та батьки – вихователі! Прийміть вітання з нагоди свята - Дня усиновлення!

09:14 18.09.2023

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни;інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини.

14:49 16.11.2022

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.

09:12 10.11.2021