Генеральні плани

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДДП

Містобудівного проекту «Детальний план території для визначення земельної ділянки під розташування сортувальної станції з площадкою тимчасового зберігання ТПВ за межами населених пунктів Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл.».

15:26 20.09.2019

Містобудівний проект «Детальний план території для визначення земельної ділянки для розташування полігону ТПВ із сортувальною станцією за межами населених пунктів Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області», розроблений відповідно до Розпорядження Голови Кременчуцької райдержадміністрації №100 від 22.04.2019 про розроблення проекту «Детальний план території для визначення земельної ділянки для розташування полігону ТПВ із сортувальною станцією за межами населених пунктів Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

13:31 22.05.2019