Профілактична робота

Про здоров'я дітей в еру цифрових технологій

У наш час психологи твердять, що цифрові технології мають величезний вплив на дитину. Подобається нам це чи ні, але сучасні технології повністю порушують наші звичні уявлення про навколишній світ.

13:48 07.12.2023

Діти вулиці

29.11.2023 на території  Гориславського старостату проведено рейд "Діти вулиці". Спеціалістами відділу служба у справах дітей, відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції, старостою села відвідано родини, які перебувають у складних життєвих обставинах.

11:54 30.11.2023

Профілактична робота

18 квітня 2022 року на території  сіл Вільна Терешківка та Нова Знам’янка відділом служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, інспектором  сектору ЮПВП КРУП ГУНП у Полтавській області Мухомор А.М.,  старостою Новознам’янського старостинського округу  Жмаком В.Ю. проведено профілактичні заходи.  У ході яких відвідано сім’ї, де діти мають  проблеми з відвідуванням онлайн-уроків. З батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення належних умов для проживання, розвитку  та навчання дітей.

13:36 19.04.2022

Перевірка готовності до опалювального сезону

23 жовтня 2021 року  комісією у складі працівників соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, відділу служби  у справах дітей, КО «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради» проведено профілактичний рейд, з метою запобігання нещасних випадків, які виникають у наслідок порушення правил техніки безпеки під час опалювального сезону. Комісія перевірила підготовку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, до опалювального сезону, наявність зимового одягу  та взуття у дітей, провела бесіду щодо дотримання  техніки безпеки при користуванні електро- та газовими  приладами, пічним опаленням.

10:22 27.10.2021

Перевірка готовності дітей до школи

02.09.2021 року  на території  населених пунктів Піщанської ТГ, а саме: Майбородівка, Писарщина, Максимівка, відділом служба у справах дітей  виконавчого комітету Піщанської сільської ради спільно з Мухомор А.М., інспектором ЮПВП КРУП ГУНП у Полтавській області, проведено  профілактичний захід «Урок», який  передбачає вжиття заходів із забезпечення права дітей на освіту. Зокрема, перевірено умови проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Працівниками відділу служба у справах дітей проведено профілактичну роботу з дітьми та їх батьками: роз’яснювальні бесіди, конструктивні діалоги. Поліцією  складено протоколи за неналежне виконання батьками їхніх обов’язків (ст.184 КУпАП).

15:39 03.09.2021

Рейд до 1 вересня

27.08.2021 року  відділу служба у справах дітей виконавчого комітету спільно з працівниками відділу соціального захисту населення та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради, Мухомор А. М, інспектором сектору ювенальної превенції ВП  Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області, відвідали сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, з метою вивчення ситуації щодо підготовки дітей до нового навчального року. Працівники служби пояснили батькам, що діти обов’язково повинні відвідувати навчальний заклад, що шкільне приладдя потрібно привести до естетичного вигляду, якщо його не можна помити, відремонтувати, потрібно замінити на нове. На жаль, є факти, коли батьки нехтують своїми обов’язками, тому таких батьків притягнуто до адміністративної відповідальності. Наголошуємо, що успіх Ваших дітей - це дзеркало, яке відбиває ваше ставлення до них.

13:43 27.08.2021

Незабаром 1 вересня.

Ось - ось веселий дзвоник покличе дітей за парти. Цієї миті чекають усі діти з нетерпінням, бо це зустріч зі школою, однокласниками, вчителями.

13:41 27.08.2021

Вечірній рейд

30.07.2021 року на території сіл Нова Знам’янка, Вільна Терешківка, Майбродівка відділом служба у справах дітей  та відділом освіти, молоді та спорту  виконавчого комітету Піщанської сільської ради  спільно з Мухомор А.М., інспектором  сектору ЮПВП КРУП ГУНП у Полтавській області, проведено вечірній рейд. Головна мета рейду - перевірка  місць відпочинку молоді та дітей, профілактики правопорушень, запобігання порушень правил продажу алкогольних та тютюнових виробів. Батькам наголошено про відповідальність за перебування неповнолітніх після 22.00 години в громадських місцях. З дітьми, яких було виявлено на вулиці, проведено профілактичну роботу, батьки отримали попередження.

15:46 30.07.2021

Рейд «Безпечне літо -2021»

28.07.2021 року на території сіл Недогарки, Рокитне-Донівка відділом служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, інспектором  сектору ЮПВП КРУП ГУНП у Полтавській області Мухомор А.М.,  старостою сіл  Шахманом В.В. проведено рейд «Безпечне літо -2021».  У ході якого відвідано сім’ї, які перебувають  в складних життєвих обставинах. Проведено профілактичні бесіди, обстежено умови  проживання, наголошено батькам щодо належного виконання батьківських обов’язків.

09:46 29.07.2021