Профілактична робота

Вечірній рейд

30.07.2021 року на території сіл Нова Знам’янка, Вільна Терешківка, Майбродівка відділом служба у справах дітей  та відділом освіти, молоді та спорту  виконавчого комітету Піщанської сільської ради  спільно з Мухомор А.М., інспектором  сектору ЮПВП КРУП ГУНП у Полтавській області, проведено вечірній рейд. Головна мета рейду - перевірка  місць відпочинку молоді та дітей, профілактики правопорушень, запобігання порушень правил продажу алкогольних та тютюнових виробів. Батькам наголошено про відповідальність за перебування неповнолітніх після 22.00 години в громадських місцях. З дітьми, яких було виявлено на вулиці, проведено профілактичну роботу, батьки отримали попередження.

15:46:51 30.07.2021

Рейд «Безпечне літо -2021»

28.07.2021 року на території сіл Недогарки, Рокитне-Донівка відділом служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, інспектором  сектору ЮПВП КРУП ГУНП у Полтавській області Мухомор А.М.,  старостою сіл  Шахманом В.В. проведено рейд «Безпечне літо -2021».  У ході якого відвідано сім’ї, які перебувають  в складних життєвих обставинах. Проведено профілактичні бесіди, обстежено умови  проживання, наголошено батькам щодо належного виконання батьківських обов’язків.

09:46:49 29.07.2021

Рейд Безпечне літо

12 липня 2021 року  на території сіл Нова Знам’янка та Вільна Терешківка  проведено рейд «Безпечне літо -2021». Жмак В.Ю, староста сіл Нова Знам’янка  та Вільна Терешківка, разом зі спеціалістами відділу служба у справах дітей, соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради провели профілактичні бесіди щодо правил техніки безпеки під час літніх канікул, наголосили дітям та дорослим  щодо дотримання правил дорожнього руху,  безпеки на воді та біля водоймищ, пожежної безпеки,  поводження з незнайомцями.  Учасники профілактичного рейду отримали буклети, які  мають нагадувати про правила безпеки, яких варто дотримуватися, щоб уникнути  трагічних випадків серед дітей.

18:20:58 13.07.2021