Школяр Володимир В’ячеславович

Дата: 27.02.2024 11:01

Фото без описуШколяр Володимир В’ячеславович народився 25 березня 1991 року у м. Світловодськ Кіровоградській області. Навчався в ліцеї №8 смт. Власівка. По закінченні працював охоронцем, згодом - різноробочим на підприємстві ТОВ "КОРОЛІВСЬКИЙ СМАК". У Кременчуцькому районі - майстром з ремонту квартир та будинків.

28.12.2022 року був призваний на військову службу під час мобілізації Олександрійським РТЦК та СП Кіровоградської області, солдат, навідник 2 десантно-штурмового взводу 6 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно – штурмової бригади військової частини А – 0281.

Загинув 19 березня 2023, виконуючи бойове завдання по захисту України, її суверенності та територіальної цілісності, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові, в результаті бойових дій в районі населеного пункту Кремінна, Луганської області.

Залишилась мати.

Похований в с. Кіндрівка Кременчуцького району Полтавської області.