Відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта -проекту рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Піщанської сільської ради»

11:13 23.02.2024

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проєкту рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території Піщанської сільської ради».

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта –проєкту рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення розміру ставки транспортного податкуна території Піщанської сільської ради».

15:35 19.07.2023

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проєкту рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Піщанської сільської ради»

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта –проєкту рішення Піщанської сільської ради «Про встановлення розміру ставок  туристичного збору на території Піщанської сільської ради»

15:34 19.07.2023