До уваги платників ПДВ: як правильно заповнити таблицю даних платника податку?

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників ПДВ, що відповідно до пункту 2 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Порядок зупинення), таблиця даних платника податку - зведена інформація, що подається платником податку до контролюючого органу, щодо кодів видів економічної діяльності платника податку відповідно до:

09:37 28.06.2024

Податкова знижка: які документи необхідно подати до контролюючого органу внутрішньо переміщеній особі з метою реалізації права на податкову знижку щодо оренди житла?

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що з метою отримання податкової знижки на суму коштів, сплачених у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку), платник податку – внутрішньо переміщена особа має подати до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку:

09:35 28.06.2024

Сума одноразової грошової допомоги, яка надається членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України не оподатковується ПДФО та військовим збор

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Перелік доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків, визначено ст. 165 Податкового кодексу України від  02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

09:32 28.06.2024

Небезпека стихійної торгівлі харчовими продуктами

Стихійна торгівля харчовими продуктами – це торгівля харчовими продуктами фізичними та юридичними особами без відповідного дозволу на здійснення такого виду діяльності у невстановлених місцях (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, транспортних засобів, тимчасових споруд тощо без дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

09:28 28.06.2024

Національний пілотний проєкт з надання невідкладних проміжних репарацій для постраждалих від сексуального насильства в період війни

СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО ПОВ'ЯЗАНЕ З КОНФЛІКТОМ (СНПК) - це форма гендерно зумовленого насильства, вчинена по відношенню до осіб, яка має різні види та прояви, напряму чи опосередковано пов’язана з конфліктом.

09:25 28.06.2024

⚠️ Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті

Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема - підпалів автомобілів українських військовослужбовців. 👮‍♀️ Поліцейські разом з колегами з інших правоохоронних органів встановлюють виконавців і замовників таких злочинів. Так, у червні поліцейські спільно з СБУ викрили схему російських спецслужб з вербування підлітків для вчинення диверсій. Юнаків віком від 13 до 18 років, яких росія втягнула в злочинну діяльність, затримано. Тепер їм загрожує покарання до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Поради для батьків: 🔘 Інформуйте про небезпеку вербування та наслідки скоєння злочинів;

08:24 24.06.2024

Суб’єктам господарювання! Щодо впровадження політики психосоціальної політики на робочому місці

Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) повідомляє, що Україна, ратифікувавши цілу низку конвенцій МОП із безпеки і здоров’я на роботі та взявши на себе зобов’язання наблизити національні норми до стандартів ЄС в межах Угоди про асоціацію між Україною та ЄС), має сприяти безпечним і здоровим умовам праці. Турбота про ментальне здоров’я працівників – це складова безпеки і здоров’я на роботі, що сприяє сталості та ефективній діяльності підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності.

11:38 19.06.2024

Розрахунковий документ на проїзд автомобільним транспорт

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що суб’єкти господарювання у сфері надання послуг пасажирського автомобільного транспорту зобов’язані проводити розрахунки з дотриманням вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) з обов’язковою видачею розрахункових документів встановленої форми та змісту.

14:40 18.06.2024