Оголошення

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у двох Всеукраїнських конкурсах до Міжнародного дня волонтера

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом із Українською молодіжною правничою асамблеєю, БФ «Об’єднання світових культур» та Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводять Всеукраїнський конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення».

11:50:45 13.10.2020

Збільшення звернень до служби зайнятості

В Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості в поточному році значно зросла кількість зареєстрованих безробітних. На початок 2020 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 1349 безробітних, на початок квітня 2020 року чисельність безробітних склала 1291 осіб. Але через ситуацію із карантинними заходами, які були запроваджені для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19, змінами введеними рішенням Уряду щодо реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю у період встановлення карантину, на кінець квітня вже мали статус безробітного 3454 громадянина. Максимальна чисельність безробітних досягла 4076 осіб на кінець червня. На сьогодні на обліку в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості перебувають 3710 безробітних.

11:36:20 23.09.2020