Увага! Нерест – 2020!

З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції та місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Полтавським рибоохоронним патрулем (наказ від 16.03.2020 №55) встановлено наступні терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) у 2020 році:

15:14:14 23.03.2020

Державна служба зайнятості - найбільша база можливостей

Сьогодні чимало компаній будують свій бізнес на максимальному використанні праці неоформлених працівників. Така практика руйнує трудові відносини і показує, наскільки бізнес нехтує правом працівників бути повноцінною стороною цих відносин.

11:54:44 25.02.2020

До уваги мешканців Піщанської ОТГ !!!

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради у зв’язку з поширенням на території Полтавської області африканської чуми свиней, та у відповідності до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області нагадує мешканцям територіальної громади про необхідність дотримання ветеринарно-санітарних норм при утриманні свиней.

10:39:03 19.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

16:38:47 18.02.2020