Оголошення

В області працюють над створенням Коаліції 1325 Полтавщина. ОГС запрошують долучитись.

Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” є однією з найбільш важливих резолюцій РБ ООН у сфері політики безпеки, визнає що збройна агресія і кризи по-різному впливають на жінок і дівчат та чоловіків. Так жінки є більш вразливими до проявів фізичне, психологічне, сексуальне й економічне насильство переслідує жінок – і загострюється в часи криз.

14:14 15.03.2024

⚠️ Увага, шахраї ⚠️

Зловмисники розповсюджують через соцмережі фейкові повідомлення про можливість отримати 1000 гривень на банківську картку від імені популярної мережі супермаркетів. 👎

14:12 15.03.2024

Внесені зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Міністерство фінансів України наказом від 26.12.2023 № 720 (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.01.2024 за № 54/41399) внесені зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 січня 2015 року за № 111/26556 (далі – Наказ № 720).

09:57 14.03.2024

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) від ДПС – корисне джерело інформації з питань оподаткування

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що в межах створення Електронної інформаційної системи (Електронного Уряду) функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі - ЗІР), доступ до якого здійснюється через вебпортал ДПС або безпосередньо через будь-яку пошукову систему в мережі Інтернет.

09:56 14.03.2024

Для яких земельний ділянок, часток (паїв) не визначається мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ)?

Підпунктом 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що мінімальне податкове зобов’язання (далі – МПЗ) це – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь, розрахована відповідно до ПКУ. Сума МПЗ, визначених щодо кожної із земельних ділянок, право користування якими належить одній юридичній або фізичній особі, у тому числі фізичній особі – підприємцю, є загальним МПЗ.

14:30 12.03.2024

Чи включається до загального місячного (річного) оподаткованого доходу платника податку сума грошової допомоги (у тому числі в натуральній формі) та/або компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період?

14:28 12.03.2024

На Одещині затримано аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби ЗСУ

Кіберполіцейські Одещини спільно зі слідчими ГУНП в Одеській області викрили двох осіб, які привласнювали кошти громадян (https://cyberpolice.gov.ua/news/policzejski-odeshhyny-zatrymaly-aferystiv-yaki-prodavaly-v-merezhi-drony-na-potreby-zsu-3831/) під приводом продажу квадрокоптерів та пригону автівок з-за кордону на потреби захисників України. 😡

16:07 11.03.2024

ДОЛУЧАЙСЯ до лав 67 ОМБр ДУК

Здобувай Перемогу разом з нами!  ДОЛУЧАЙСЯ до лав 67 ОМБр ДУК з а напрямками:  Рядового особового складу: - стрільці - кулеметники - гранатометники - артилеристи - сапери - пілоти БПЛА - розвідники - штурмовики - автомеханіки - водії - електрики та інші важливі професії  Офіцерського складу: - танкісти - артилеристи - розвідники - психологи та інші напрямки Рекрутинговий центр 67 ОМБр ДУК  +38098 097 8638  ЗАЛІЗОМ І  ВОГНЕМ!

09:59 05.03.2024

Які відомості повинна містити довідка про доходи фізичної особи, яка надається податковим агентом, з метою заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для реалізації права на застосування податкової знижки?

Відповідно до п.п. «в» п. 176.1 ст. 176 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податків зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за встановленою формою.

09:12 05.03.2024