Хто може отримати допомогу?

Роботодавці, основна діяльність яких (1-й КВЕД в Свідоцтві про Держреєстрацію) НЕ ВХОДИТЬ до Переліку основних видів економічної діяльності https://diia.gov.ua/news/kvedy та які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження.

11:45:50 18.12.2020

Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849 та з метою підвищення рівня цифрових навичок кожного українця Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.ua.

15:13:15 24.11.2020

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у двох Всеукраїнських конкурсах до Міжнародного дня волонтера

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом із Українською молодіжною правничою асамблеєю, БФ «Об’єднання світових культур» та Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводять Всеукраїнський конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення».

11:50:45 13.10.2020