A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Піщанська сільська рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

До уваги мешканців Піщанської ОТГ !!!

        Виконавчий комітет Піщанської сільської ради у зв’язку з поширенням на території Полтавської області африканської чуми свиней, та у відповідності до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області нагадує мешканцям територіальної громади про необхідність дотримання ветеринарно-санітарних норм при утриманні свиней.

10:39 19.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

16:38 18.02.2020

«Університет менеджменту освіти» запрошує на навчання

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» здійснює різнорівневу професійну підготовку фахівців у сфері управління, економіки, педагогіки та психології, яку забезпечує потужний професорсько-викладацький склад докторів наук, провідних вчених, академіків НАПН України. У зв’язку із підвищенням попиту на ефективних, кваліфікованих керівників та менеджерів для ведення проектів розвитку територій інститут запрошуює представників органів місцевого самоврядування підвищити власні професійні компетентності та фаховий рівень і отримати ступень магістра на основі раніше здобутого рівня освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавр, спеціаліст, магістр за такими спеціальностями: Спеціальність: 073 Менеджмент Освітня програма: Управління проектами (УП) Кваліфікація – магістр менеджменту та управління проектами, керівник проектів та програм Спеціальність: 281 Публічне управління та адміністрування (ПУА) Освітня програма: Публічне управління та адміністпування (ПУА) Кваліфікація: магістр публічного права Також є можливість отримати подвійний диплом (2Д) за освітньою програмою Управління та внутрішня безпека (Республіка Польща). За детальною інформацією щодо подачі документів та умов навчання звертатися: тел. (044) 481-38-44 тел. Моб. (098) 654 07 40 e-mail: vstupUMO@ukr.net Адреса: вул. Січових Стрільців 52-А, м.Київ, Україна Галузь:  Кадри та організація роботи

16:34 12.02.2020

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

               ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО 30 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ КНЯЗЯ КОСТЯНТИНА ОСТРОЗЬКОГО ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

10:18 24.01.2020

До уваги учнів навчальних закладів Піщанської громади від 14 до 18 років!

З 5 по 15 серпня заповнюйте онлайн-анкету для участі в семінарі-тренінгу з підготовки проектів на шкільний громадський бюджет Полтавської області. Семінар відбудеться  2 та 3 вересня на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит»:

10:26 09.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора