Оголошення

Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості надає платні послуги!

Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» запрошує до співпраці  і пропонує розширити знання і підвищити кваліфікацію на короткотермінових курсах за такими напрямками:

15:27:36 06.04.2021

Із 1 квітня на водних об’єктах області розпочалася весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю.

15:26:45 02.04.2021

Гендерні аспекти ринку праці

Нещодавно на Полтавщині презентували Гендерний профіль області. Один із розділів документа – Зайнятість та безробіття. До його створення долучилася Полтавська обласна служба зайнятості.

16:36:05 30.03.2021

Повідомлення!!! Для зацікавлених суб’єктів господарювання!!!

На офіційному веб-сайті Департаменту  агропромислового розвитку облдержадміністрації можна детально ознайомитися з Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року та Порядком використання коштів обласного бюджету на виконання заходів даної Програми за посиланням:

13:42:04 25.03.2021

Послуга «Почуй мене» перекладач жестової мови

На базі Урядового контактного центру працює окрема спеціалізована «гаряча лінія», створена для консультування осіб з інвалідністю. Цілодобова «гаряча лінія» з консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю 1539.

10:38:36 22.03.2021

МОЗ оновило правила прощання з людьми, померлими від COVID-19

Як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, «відповідно до діючих правил та рекомендацій від МОЗу щодо безпечного поводження з тілами померлих осіб з підозрою або підтвердженням коронавірусної хвороби (COVID-19) люди мають можливість попрощатися, забрати тіло та поховати рідних за звичайною процедурою, але з обов’язковим дотриманням усіх необхідних заходів безпеки».

15:48:43 19.03.2021

З 1 березня стартує автоматична індексація пенсій

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області в автоматичному режимі завершило індексацію пенсій на підставі постанови Кабінету міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”.

08:28:31 12.03.2021

Набір на заочну форму навчання за спеціальностю 231 «Соціальна робота» галузі знань 23 «Соціальна робота»

Полтавський інститут економіки і права Закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» має багаторічний досвід підготовки фахівців за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр» зі спеціальності 231 «Соціальна робота» галузі знань 23 «Соціальна робота» та пропонує вступ на навчання за цією спеціальністю.

09:47:21 03.03.2021