Пам'ятки для населення

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

14:37 20.05.2024

Безпека під час відпочинку на воді

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному громадянину нашої країни. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду.

14:35 20.05.2024

Пам'ятка для населення: Хімічна небезпека

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

09:38 11.04.2024

«Обережно – кліщі!»

З першим весняним теплом на Полтавщині з’явилися кліщі. Попри те, що їх пік активності припадає на квітень-травень та серпень-вересень, помічати їх стали значно раніше. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. В Україні за 2023 рік зафіксували 4911 випадків хвороби Лайма. Полтавська область очолила рейтинг областей з найбільшими показниками захворювання - 36,97 на 100 тисяч. Нагадаємо, останній випадок хвороби Лайма у Полтавській області виявили на 8 тижні 2024 року.

14:24 04.04.2024

Як діяти під час сигналу “Повітряна тривога!”

Українці вже звикли жити в умовах війни. Але всім зараз вкрай важливо пам’ятати, що звикати до ігнорування сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна! Ворог розраховує саме на це!

10:03 16.02.2024