Пам'ятки для населення

До уваги громадян!

У зв’язку з великою кількістю пожеж у природних екосистемах  ДСНС України у Полтавській області вкотре наголошують жителям про заборону спалювання сухої рослинності.

11:17 09.09.2024

ЗАХОДИ ІЗ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПИТНОЇ ВОДИ

З метою попередження виникнення захворюваності серед користувачів криничної води – весною та восени треба проводити такі необхідні важливі заходи, як профілактичне знезараження.

16:51 27.08.2024

Профілактика інфекційних захворювань та харчових отруєнь

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних з вживанням продуктів харчування та питної води, забруднених хвороботворними мікробами. Більшість групових інфекційних захворювань та отруєнь виникають після проведення масових святкувань - весіль, ювілеїв, випускних вечорів, проводів в армію тощо. Спеціалісти-епідеміологи стверджують, що основними причинами спалахів є залучення до приготування страв випадкових осіб, котрі не обізнані з елементарними правилами особистої гігієни, а також порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Факторами передачі інфекції найчастіше стають готові страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються "із запасом", що призводить до накопичення у продуктах збудників інфекційних захворювань.

10:02 29.07.2024

Профілактика гострих кишкових інфекцій рятує життя

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) - це група інфекцій, які характеризуються фекально-оральним механізмом передачі, локалізацією збудника в кишечнику людини, багаторазовим поносом, нудотою, блювотою, підвищенням температури тіла.

09:58 29.07.2024

Про необхідність належного облаштування та експлуатації індивідуальних колодязів та ризики вживання забрудненої питної води, щодо заходів зі знезараження питної води

Використання води для пиття є однією з найважливіших потреб людини. Але треба пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі інфекційних захворювань, в першу чергу – кишкових інфекцій. Крім кишкових інфекцій, через питну воду можуть і інші інфекційні захворювання.

09:56 29.07.2024

Рекомендації щодо знезараження питної води у надзвичайних умовах

Вода, що використовується для господарсько-питних потреб населення, повинна бути епідеміологічно безпечною (не містити бактеріального забруднення), не шкідливою за хімічним складом та приємною за органолептичними (смаковими) властивостями.

09:55 29.07.2024

Шановні мешканці громади !

Випалювання стерні, сухої трави та інших пожнивних решток може призвести до пожеж, що завдає  великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління може викликати алергію, захворювання дихальних шляхів, завдає шкоду навколишньому середовищу та викликає масове незадоволення громадян.

16:17 25.07.2024

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

14:37 20.05.2024

Безпека під час відпочинку на воді

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному громадянину нашої країни. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду.

14:35 20.05.2024