Пам'ятки для населення

Основна недуга влітку – гострі кишкові інфекції

Гострі кишкові інфекції – це одні з найбільш поширених інфекційних захворювань, що можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо в дітей. Зазвичай, їх викликають бактерії чи віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи водою. Особливо актуальною проблема кишкових інфекцій постала на фоні військової агресії росії.

14:10 30.06.2022

БУДЬМО ОБЕРЕЖНІ: ВІЙНА НЕСЕ РИЗИК ПОШИРЕННЯ ХОЛЕРИ

Вторгнення російської федерації, бойові дії проти нашої країни, руйнування інфраструктури системи життєзабезпечення територій, у тому числі комунальної та медичної служб, служби протиепідемічного захисту тощо підвищують ризики поширення інфекцій та їх тяжких епідемічних ускладнень.

14:06 29.06.2022

Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

10:23 23.06.2022

Будьте обережні на воді влітку!

Усім відомо, що вода – чудодійний засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

09:59 23.06.2022

До уваги бджолярів!

«Декор Агро» повідомляє  про проведення механізованих робіт з обприскування садів в період комендантського часу  14.06.2022 з 22:00 по 5:00 15.06.2022

13:15 14.06.2022

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА/АБО НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ КОМПЛЕКСНУ МЕДИЧНУ ТА ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ

Якщо Ви постраждали від сексуального насильства, пов’язаного з воєнними діями та збройним конфліктом, Ви маєте право на безоплатне отримання медичної, соціальної та психологічної допомоги, інших соціальних послуг; безоплатну вторинну правову допомогу; конфіденційність інформації особистого характеру.

14:08 13.06.2022