Пам'ятки для населення

Шановні мешканці громади !

Випалювання стерні, сухої трави та інших пожнивних решток може призвести до пожеж, що завдає  великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління може викликати алергію, захворювання дихальних шляхів, завдає шкоду навколишньому середовищу та викликає масове незадоволення громадян.

16:17 25.07.2024

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

14:37 20.05.2024

Безпека під час відпочинку на воді

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному громадянину нашої країни. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив в біду.

14:35 20.05.2024

Пам'ятка для населення: Хімічна небезпека

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

09:38 11.04.2024

«Обережно – кліщі!»

З першим весняним теплом на Полтавщині з’явилися кліщі. Попри те, що їх пік активності припадає на квітень-травень та серпень-вересень, помічати їх стали значно раніше. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. В Україні за 2023 рік зафіксували 4911 випадків хвороби Лайма. Полтавська область очолила рейтинг областей з найбільшими показниками захворювання - 36,97 на 100 тисяч. Нагадаємо, останній випадок хвороби Лайма у Полтавській області виявили на 8 тижні 2024 року.

14:24 04.04.2024

Як діяти під час сигналу “Повітряна тривога!”

Українці вже звикли жити в умовах війни. Але всім зараз вкрай важливо пам’ятати, що звикати до ігнорування сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна! Ворог розраховує саме на це!

10:03 16.02.2024