Клубні заклади громади

Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві

допомагає людині жити, допомагає

виконувати складну справу життя,

бо це прекрасне випрямляє її душу.

Й.В. Ґете

Основна діяльність Піщанського центру культури і дозвілля, Гориславського сільського будинку культури, Кривушівського сільського клубу спрямована на збереження і примноження національної культури, задоволення духовних потреб, інтересів населення, розвитку творчих колективів, надання якісних культурних послуг, зміцнення матеріально-технічної бази.

В закладах культури проводяться різноманітні за формами масові заходи по відзначенню державних, пам’ятних, знаменних дат, календарних свят.

Улюбленими, яскравими залишаються традиційні колоритні: День захисту дітей, День громади, Свято меду, День працівника сільського господарства, театралізовані свята Івана Купала, Святого Миколая, зустрічі Нового року, Водохреща.

На базі клубних закладів функціонують 23 гуртки народної творчості, з них дитячих-12 по вокальному, хореографічному, цирковому, музичному, театральному жанрах, серед них мають звання: народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня » Гориславського сільського  будинку культури, зразковий аматорський цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля.

У 2019 році в громаді започаткований фестиваль дитячо-юнацького мистецтва «Піщанський дивограй».

Творчі колективи беруть активну участь у Міжнародних,  Всеукраїнських, обласних, міських, місцевих фестивалях, оглядах, конкурсах по вокальному, хореографічному, цирковому мистецтву та є учасниками обласних, міських районних заходів.