A A A K K K
для людей із порушенням зору
Піщанська сільська рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Клубні заклади громади

Піщанський центр культури і дозвілля

 

Директор: Погорілець Руслан Юрійович

Художній керівник: Шолох Марина Анатоліївна

Піщанський центри культури і дозвілля є центром надання якісних культурних послуг для населення. Тут працюють висококваліфіковані спеціалісти, кандидати в майстри  спорту, майстри спорту України.

У центрі культури і дозвілля створені умови для розвитку культурно-мистецької творчості. Є потужна матеріальна база, яка відповідає всім вимогам, щоб заклад міг працювати на вищому рівні.

Наш заклад є місцем, де розкривають таланти людей будь-якого віку. Тут систематично проводяться культурно-мистецькі заходи громадського та місцевого рівня, заняття та репетиції колективів, засідання клубів за інтересами. 

Творчі колективи закладу:

Зразковий цирковий колектив «Арлекін».  Колектив створено 2008 року. Керівник Томурко Ірина Михайлівна, балетмейстер Калініченко Маргарита Ігорівна, майстер спорту України з гімнастики художньої.

Принципи роботи колективу: виховання в дітей сценічної культури, любові до спорту, розвиток творчих здібностей, знайомство з основами циркового мистецтва.

Колектив естрадно-спортивного танцю «Фієста» створено 2009 року. Керівник   Гулак Євген Павлович – кандидат в майстри спорту України зі спортивно-бальних танців, суддя ІІ категорії з бальної хореографії .

Головна мета роботи колективу – це виховання художнього смаку, культури, розвиток творчих здібностей дітей та молоді, знайомство з хореографічним мистецтвом. 

Колектив народного танцю «Візерунок» створено 2017 року. Керівник Радочин Юлія Василівна – балетмейстер, викладач хореографічних дисциплін, суддя ІІІ категорії. Для досягнення високого рівня виконавчої майстерності і розвитку національної культури пріоритетним напрямком творчої діяльності колективу є український народний танець. У репертуарі колективу номери різноманітного характеру: національні, сюжетні, жартівливі.

Оркестр духових інструментів «Аматор» створено  2019 року. Керівник – Челнаков Віктор Семенович. Колектив вивчає та виконує класичні композиції українських,  зарубіжних авторів, а також сучасних композиторів.   

Ключовим завданням є плекати любов до класичної та сучасної музики в обробці, розвивати творчі здібності дітей, молоді та удосконалювати майстерність професійних учасників колективу. На базі цього колективу створено дівочий духовий оркестр «Obrass Band» в складі 7 учасників.

Вокальний колектив «Перлина» створено 2020 року. Керівник  Трембач Микола Махайлович –  викладач хорового співу.

Мета роботи колективу – формування культури творчої особистості шляхом її активного залучення до музично-пісенної творчості.

Вокальний квартет «Врадість» створено 2016 року. Керівник  Єрмолаєв Олександр Олександрович  –  викладач хорового співу. Квартет має за мету вивчення авторських пісень, приділяючи особливу увагу композиціям у академічному виконанні.

Фольклорний колектив «Яблуниця» створено у 2022 році. Керівник  Єрмолаєв Олександр Олександрович. Колектив займається вивченням народних та авторських пісень, приділяючи особливу увагу фольклорним співанкам як полтавського краю так і всієї України.

Спортивний гурток  «Лідер» створено  гурток 2015 року. Керівник гуртка  Віліулаєва Альона Володимирівна. Велику увагу в роботі приділяється  індивідуальному підходу. Звертається увага на вікові особливості учасників, їх фізичний розвиток. 

Адреса закладу: вул. Київська, 129, с. Піщане,

                             Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи:   Пн-Сб  8.00 – 21.00, перерва 12.00 – 13.00

                            Вихідний: неділя

Контакти: тел. 097-732-29-04

Вільнотерешківський сільський будинок культури

Директор: Мулявка Лілія Олександрівна         

Будинок культури має досить поважний вік (побудований в 1968 році) і весь цей час є центром дозвілля для різних категорій населення села.

Головна мета працівників будинку культури – виховання патріотизму, плекання української культури, виявлення та розвиток нових талантів, створення умов для саморозвитку та активного відпочинку мешканців села. Організовують для них різні дозвіллєві заходи, залучають до активного громадського життя.

Мешканці села мають змогу  реалізувати свій творчий потенціал  на заняттях вокальних гуртків «Барвінок»  та «Алегро», танцювального гуртка «Дежавю», літературного гуртка «Мрія». На засіданнях клубів за інтересами  «Шпильки – шпульки», «Зорі» та «Березневий листопад» можна цікаво і змістовно провести дозвілля. 

До послуг любителів активного відпочинку на території будинку культури споруджене футбольне міні-поле з штучним покриттям, а для малечі – чудовий дитячий майданчик .

Прибудинкова територія прикрашена клумбами з квітами, декоративними та хвойними кущами та деревами.

В приміщенні  будинку культури розміщена бібліотека, де усі бажаючі можуть скористатися бездротовим інтернетом.

Адреса закладу: вул.  Берегового, 2б, с. Вільна Терешківка,                                              

                           Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн - Сб  8.00-17.00, перерва 12.00 – 13.00

                           Вихідний: неділя

Контакти: тел. 0988528829, e-mail:  liliyamulyvka29@ gmail.com

Гориславський сільський будинок культури

Гориславський сільський будинок культури  розпочав роботу 1969 році.

Приміщення закладу обладнане  глядацькою  залою  на 200 місць,  є куточок відпочинку та репетиційні кімнати.

В будинку культури розміщена  комп'ютеризована  бібліотека.

На даний час працюють гуртки художньої самодіяльності: народний аматорський фольклорний колектив "Берегиня" (керівник Романюк Федір Тихонович), дитячий колектив народного танцю  "Любисток" (керівник Радочин Юлія Василівна), дует "Мереживо", проводяться  засідання клубу за інтересами "Вишиванка".

Творчу діяльність закладу забезпечують  керівник народного фольклорного колективу, акомпаніатор, керівник колективу народного танцю.

До державних, пам'ятних та святкових дат  проводяться   заходи відповідного спрямування.

Адреса закладу: вул. Центральна, 64, с. Гориславці,

                             Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн - Чт   8.00 – 21.00, Пт 8.00-19.30, 

                           Сб  8.00-17.00, перерва 12.00 – 13.00,  вихідний: неділя

 Контакти: 0967061305

Майбородівський сільський будинок культури

Директор: Яременко Вікторія Валеріївна

Будинок культури розташований в самому центрі села.

Щодня двері  закладу відкриті для дітей та дорослих.  Площа приміщення розрахована на 50 відвідувачів. Облаштована  територія  дає змогу проводити різноманітні заходи під відкритим небом.

На базі клубу працюють дитячий хореографічний гурток «Азбука», що нараховує 32 учасники молодшого та старшого шкільного віку та художньо-естетичний гурток «Пензлики», який відвідують 22 дітей від 5 до 10 років.

Цікавим спортивним дозвіллям охоплені підлітки та молодь села завдяки організованій роботі клубів за інтересами «Покоління» та «Фітнес-Манія».

Будинок культури є організатором та співорганізатором проведення різнопланових заходів, тісно співпрацює з Майбородівською  гімназією та дошкільним навчальним закладом  «Світанок».

Адреса закладу: вул. Центральна. 41, с.Майбородівка,                                             

                             Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн - Пт 8.00-17.00, Сб  9.00 – 16.00,  

                            перерва 12.00 – 13.00,  Вихідний: неділя

Контакти: тел. 096-794-99-16, 095-842, email: mayborosbk@gmail.com

Максимівський сільський будинок культури

 

Директор: Орел Тетяна Іванівна

Художній керівник: Карпич Зінаїда Василівна

Заклад є центром культурного життя для мешканців села. Його двері завжди гостинно відчинені для відвідувачів, а культурно-мистецькі заходи збирають глядачів усіх вікових категорій.

Приміщення обладнано глядацькою залою на 400 місць.

На базі будинку культури  свою творчу діяльність здійснюють фольклорний колектив «Дивоцвіт», жіночий вокальний ансамбль «Мальви» та гурток вокального сольного співу.

Колективи беруть активну участь у регіональних, Всеукраїнських фестивалях та конкурсах, концертних програмах, де пропагують народні традиції, звичаї, обряди та українську пісню. У 2022 році заклад посів ІІІ місце у обласному конкурсі з патріотичного виховання.

На заняттях гуртка декоративно – ужиткового мистецтва “Пролісок”  під керівництвом Тетяни Жевнєрової  діти мають можливість ознайомитися та оволодіти  різними техніками. Особливий інтерес викликають заняття з писанкарства.         

Цікаво та змістовно провести дозвілля можна на засіданнях  клубів за інтересами «Оберіг», «Краяночка», «Умілі ручки».

На відзначення державних свят та визначних подій  проводяться заходи  в On-lain та Of-lain форматі.

Адреса закладу: вул. Соборна. 10, с. Максимівка,                                             

                             Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн – Сб  8.00-17.00,   перерва 12.00 – 13.00

                            Вихідний: неділя

Контакти: тел. 067-89-77-736

  Ялинцівський сільський будинок культури

Директор: Адаскаліца Маргарита Євгеніївна

Художній керівник: Орел Анатолій Григорійович

Ялинцівський сільський будинок культури  згуртовує у спільній творчості  більш ніж 30 дітей та дорослих.

При закладі працюють гуртки: дитячий вокальний ансамбль “Родзинки”, гурток художнього читання, хореографічний ансамбль “Nice”, гурток солістів-вокалістів.

Щорічним традиційними святами є свято села Ялинці, День Незалежності України, Івана Купала, свята новорічно-різдвяного циклу.  Аматорські колективи Ялинцівського сільського будинку культури мають дипломи, грамоти, подяки,  приймали участь обласних оглядах-конкурсах.

В приміщенні будинку культури працює бібліотека.

Адреса закладу: вул.  Шкільна, 8 в,  с. Ялинці,

                            Кременчуцький р-н, Полтавська обл.                                               

Графік роботи: Пн-Пт   8.00 – 20.00,  Сб  8.00-17.00,  перерва 12.00 – 13.00

                             Вихідний: неділя

Контакти: email: yalyntsivskyy.sbk@gmail.com

                          

Кривушівський сільський клуб

 

Завідувач: Гречана Оксана Анатоліївна

Робота працівників Кривушівського сільського клубу спрямована на збереження і примноження національної культури, задоволення духовних потреб, інтересів населення, надання якісних культурних послуг.

Проводиться робота з відвідувачами різних вікових категорій. І дорослі, і діти – усі зможуть знайти застосування своїм талантам і спробувати себе у різноманітних жанрах.

У клубі працюють дитячий гуртки: танцювальний «Перлинки» під керівництвом Тристан Анжели Іванівни та ужитково-декоративного мистецтва «Умілі ручки», керівник Троцька Марина Анатоліївна.

На заняттях гуртка «Бджолярське діло», який веде Гречана Оксана Анатоліївна, можна дізнатися про тонкощі роботи бджолярів.

В закладі  проводяться різноманітні за формами масові заходи по відзначенню державних, пам’ятних, знаменних дат та  календарних свят.

Адреса закладу: вул.  Богдана Хмельницького, 39, с.Кривуші,                                              

                             Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн - Чт  8.00 – 21.00, Пт-Сб  8.00-17.00, перерва 12.00 – 13.00

                            Вихідний: неділя

Контакти: тел. 0962924155

Недогарківський сільський клуб

Завідувач: Ващенко Юлія Леонідівна

Недогарківський сільський клуб знаходиться у центрі села, що робить його дуже зручним для відвідування.

До послуг жителів  концертна зала на 150 місць, кімната для більярду, функціонує локальна мережа Internet. 

В цьому ж приміщенні розташована бібліотека.

Працівники клубу приділяють увагу культурно-творчій та організаційно-масовій роботі для різних категорій населення, активно займаються роботою з дітьми.

У закладі культури працюють 2 дитячі гуртки: вокальний та гурток декоративно-прикладного мистецтва.

Молоддю активно відвідуються засідання  клубу за інтересами художнього спрямування «Панянка».

Адреса закладу: вул. Приморська, 154 б, с. Недогарки,                                             

                            Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн – Пт  8.00-17.00, перерва 12.00 -13.00

                          Вихідний: субота, неділя

Контакти: тел. 096-356-02-00

Новознам’янський сільський клуб

Завідувач: Калениченко Віра Михайлівна

Новознам’янський сільський клуб є невід’ємною частиною культурної інфраструктури громади. Розташований в центрі села, вперше відкрив свої двері в далекому 1949 році.

На даний момент роботу закладу забезпечують завідувач клубу та акомпаніатор.

Для мешканців села працівники клубу організовують різноманітні культурно – масові заходи для різних вікових категорій, а також виставки майстрів декоративно – прикладного мистецтва.           

Приміщення клубу обладнане глядацькою залою на 200 місць.  На базі клубу працюють вокальний гурт «Сусідоньки», гурток солістів – вокалістів «Джеральдіна», театральний  «Посиденьки» та дитячий гурток художнього читання  «Веснянка». Також працюють клуби за інтересами  «Берегиня», «Ностальгія», «В години дозвілля», «Фенікс» та дитячий «Лідер». 

Учасники художньої самодіяльності – це люди закохані в українську пісню та багатогранну українську культуру. Колективи мають подяки та грамоти за участь в районних та обласних оглядах – конкурсах художньої самодіяльності

Щорічними традиційними святами є свято села,  Івана Купала, Масниця, День Конституції, День Незалежності та святкування Нового року.                

В приміщенні закладу працює сільська бібліотека.                       

Адреса закладу: вул. Великий Шлях, 151, с. Нова Знамʼянка,                                             

                             Кременчуцький р-н,  Полтавська обл.                                              

Графік роботи: Пн – Пт  8.00-17.00 , перерва 12.00 -13.00

                     Вихідний : субота, неділя

Контакти: тел. 097-44-98-75, email: novoznamclub@ gmail.com 

    Писарщинський сільський клуб

 

Приміщення закладу обладнане глядацькою залою на 160 місць,  фойє, кімнатою для гурткової роботи.

Забезпечений доступ для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями.

На території закладу розміщений невеликий дитячий майданчик.

На час воєнного стану клуб не функціонує.

Самусіївський сільский клуб

 

Заклад розміщений в пристосованому приміщенні і обладнаний залою на 64 місця.

На час військового стану клуб не функціонує.

 

 

 

                     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь