Колісник Дмитро Юрійович

Дата: 28.02.2024 15:38

Фото без описуКолісник Дмитро Юрійович народився 12 січня 1988 року в с. Піщане Кременчуцького району. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №13. Після закінчення школи працював на  місцевих підприємствах, вів активну громадську діяльність.

З початком повномасштабного вторгнення захищав Україну на Херсонщині, потім був переведений до 2 взводу, 2 роти, 28-й механізованої бригади Лицарів Зимового Походу.

24 грудня 2022 року солдат Дмитро Колісник загинув, виконуючи бойове завдання по захисту України, її суверенності та територіальної цілісності, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові, в результаті бойових дій в районі населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району Донецької області.

Фото без описуЗалишилися  донька та син.

Нагороджений медаллю «Незламним героям російсько-української війни, які боронять Україну на усіх фронтах».