Синьович Василь Михайлович

Дата: 29.02.2024 13:46

Фото без описуСиньович Василь Михайлович народився 29 травня 1978 року в багатодітній родині у с. Хітар Сколівського району Львівської області. Потім всією родиною переїхав до Глобинського району, а звідти до с. Кривуші Кременчуцького району Полтавської області. Працював Василь будівельником .

З початку російсько-української війни Василь Синьович став на захист держави, у 2014 році служив у лавах десантно-штурмової бригади. Був учасником АТО.   25 лютого 2022 року був призваний  Кременчуцьким РТЦК та СП Полтавської області. Василь був солдатом, водієм-електриком артилерійського взводу артилерійської батареї військової частини А-1910 (13 ОДШБ).

Загинув військовий 17 січня 2023 року в результаті бойових дій, під час захисту Батьківщини, виявивши стійкість і мужність підчас виконання бойового завдання в районі села Терни Краматорського району Донецької області. У захисника

Залишилися мати, дружина та двоє дітей.

Похований на Свіштовському кладовищі, м. Кременчук Полтавської області.