План соціально-економічного розвитку

План соціально-економічного розвитку Піщанської об’єднаної сільської територіальної громади на 2019-2021 р. (затверджений рішенням 32 сесії 7 скликання від «07» грудня 2018р.)

1.  Рішення (0.18 МБ)
  2. План соціально-економічного розвитку (1.22 МБ)

План соціально-економічного розвитку Піщанської об’єднаної сільської територіальної громади на 2021 р. (затверджений рішенням  6 сесії 8 скликання від «14» травня 2021р.)

План соціально-економічного розвитку Піщанської сільської територіальної громади на 2022 рік (затверджений рішенням 13 сесії 8 скликання від «17» грудня 2021 р.)

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Піщанської сільської територіальної громади на 2023 рік (затверджений рішення дев'ятнадцятої сесії восьмого скликання від «22» грудня 2022 р.)

План соціально-економічного розвитку Піщанської сільської територіальної громади на 2023 рік (в новій редакції) (затверджений рішення двадцять третьої сесії восьмого скликання від «20» квітня 2023 р.)