Робота відділу

День відкритих дверей з Відділом пробації

06.02.2024 року  Кременчуцьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області  у Піщанській сільський територіальній громаді організовано День відкритих дверей.

13:51 07.02.2024

Виховуємо молодь

09.03.2023 року провідним інспектором Кременчуцького відділу пробації Оленою Берковою-Левадою для неповнолітнього мешканця Піщанської громади,який перебуває на обліку Кременчуцького РВ з питань пробації та на обліку у відділі  служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради Кременчуцького району як особа, яка вступила в конфлікт із законом, був проведений захід, присвячений вшануванню пам’яті видатного українського культурного діяча, поета, драматурга, художника,  символа незламності українського народу -  Тараса Григоровича Шевченка. З метою ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Кобзаря,  виховання шанобливого ставлення до творчості відомого поета.

11:26 09.03.2023

Новорічні та різдвяні свята ступають на поріг

Новорічні та різдвяні свята ступають на поріг. З нетерпінням їх чекає дітвора. Наша Батьківщина переживає важкі часи, але діти повинні мати миттєвості  для сміху та радості. Вони з нетерпінням чекають на подарунки та вірять у дива.

10:53 30.12.2022

Позачергове засідання координаційної  ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству

07 вересня 2022 року   проведено позачергове засідання координаційної  ради з питань запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі. У засіданні взяли участь старости старостинських округів Піщанської сільської ради, представники відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради, відділу служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Піщанської сільської ради, юридичного відділу виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

15:40 07.09.2022

Профілактика правопорушень

29.08.2022 року  відділом служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради проведено івент «Профілактика правопорушень – шлях до гармонійного суспільства». У заході взяли участь Семеняченко Н.О., прокурор Кременчуцької окружної прокуратури, Дворніцька О.В., прокурор Кременчуцької окружної прокуратури, Самойленко А.М., інспектор сектору СЮП ВП Кременчуцького РВП, Беркова-Левада О.С., провідний інспектор Кременчуцького районного відділу філії державної установи «Центр пробації». Учасниками івенту були старости старостинських округів Піщанської сільської територіальної громади, директори закладів освіти Піщанської сільської ради, заступники з навчально-виховної роботи, фахівці із соціальної роботи відділу соціального захисту населення та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Піщанської сільської ради. Під час заходу обговорили  спільний алгоритм-механізм, який буде дієвим, продуктивним, а головне – захистить  дітей  від негативних явищ, зробить місце їхнього проживання безпечним, дасть можливість гармонійно розвиватися та реалізовувати свої здібності та таланти.

08:53 30.08.2022

Смачні яблука для малечі

Василь Кравченко та Василь Камський  відвідали  сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Керівники підприємств розповіли про те, чим займаються їхні господарства, яку продукцію виготовляють, як організований робочий процес, а головне, що діти отримали вітамінні подарунки – смачненькі яблука, які виросли у садах «Декор АГРО».  Спілкуючись із дітьми, дізналися про їхні потреби,  бажання та мрії. Дітвора радо вступала в діалог, батьки щиро дякували за допомогу. Маршрут проліг через декілька сіл Піщанської територіальної громади: Писарщина, Майбородівка, Максимівка, Вільна Терешківка, Кривуші, Піщане. Відвідано 12 сімей, у яких проживає 33 дитини. Відділ служба у справах дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради, батьки, опікуни та діти вдячні за благодійну допомогу. Щиро дякуємо В. Кравченку та В. Камському за те, що даруєте радість дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за те, що вселяєте у дитячі душі віру в добро, за те, що вчите майбутнє нашої нації взаємодопомозі, підтримці, співчуттю, благодійності. Дітей виховує приклад дорослих, їхні вчинки та дії. Ваша добра справа – взірець для наслідування.

08:34 03.11.2021