Юхненко Олексій Сергійович

Дата: 27.02.2024 11:03

Фото без описуЮхненко Олексій Сергійович родом з м. Кременчук Полтавської області. Народився 02 січня 1984 року. Навчався в Гориславській школі та в Кременчуцькому професійно-технічному  училищі  №2. Строкову службу проходив в м. Бердичів Житомирської області в артилерійських військах.  Після повернення працював на підприємствах села Гориславці та міста Кременчук.

08.11.2022 року був призваний до лав Збройних Сил України. Був старшим солдатом, гранатометником 1-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу 9-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону військової частини А 0409.

Загинув 24 червня 2023 року в ході наступальних дій поблизу населеного пункту Залізнянське Бахмутського району Донецької області під час виконання службових (бойових) завдань за призначенням по забезпеченню національної безпеки та оборони, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти   України, що пов’язано з захистом Батьківщини.

Залишилася дружина та донька.

Похований в с. Гориславці Кременчуцького району Полтавської області.