День довкілля

Дата: 01.04.2021 14:53

Фото без описуПочинаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України № 855/98 «Про День довкілля» в Україні у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища (День довкілля).

В 2021 році Український День довкілля припадає на 17 квітня.

А поки що з метою наведення належного порядку після зимового періоду на території Піщанської об’єднаної територіальної громади заклади загальної середньої та дошкільної освіти  на чолі з відділом освіти, молоді та спорту 31 березня 2021 року активно включилися в роботу з наведення ладу та благоустрою на закріплених за ними прилеглих територіях.

Пам’ятаймо, що  стан довкілля  залежить не тільки від когось, а й від кожного з нас - від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ.

Закликаємо усіх підтримувати чистоту, включатися в роботу по наведенню ладу в селах нашої сільської ради.

Працівники відділу освіти, молоді та спорту ВК Піщанської СР