До 207 річниці з дня народження Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2021 16:50

Фото без описуНапевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок "Кобзаря" Тараса Шевченка.

Чому і сьогодні твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі?

Тарас Шевченко — це не минуле, це – сьогодення. Він важливий і для дорослих і тих, хто тільки починає своє життя. Він – беззаперечний символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини та України.

Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».

Сьогодні ми відзначаємо 207-річчя від дня народження письменника.

Вшановуючи пам'ять про великого митця в освітніх закладах Піщанської ОТГ пройшли заходи з цієї нагоди, організовано тематичні тижні, присвяченого дню народження Тараса Григоровича.

Учасники заходів – педагогічні працівники, учні загальноосвітніх, вихованці закладів дошкільної освіти.

Фото без описуВ усіх закладах освіти організовані книжково-ілюстративні виставки «Уклін тобі, Кобзарю!», «Ім’я Шевченка зігріває, як сонце душу, як любов», « Шевченко – художник та поет» тощо.

Проведено:

- флешмоби «Читаємо Шевченка», конкурс віршів Т.Г.Шевченка та сучасних поетів про Т.Г.Шевченка;

- бібліотечні уроки «Уклін Кобзарю»;

- ранкові зустрічі для учнів 1-4 класів «Т.Г. Шевченко – геніальний син українського  народу»;

- виставки малюнків за мотивами творів Т.Г.Шевченка;

- вікторини «Що ми знаємо про Тараса Шевченка?»,  «Чи знаємо ми Т.Шевченка?» і ін;

- віртуальні екскурсії «Стежками, де ходив Тарас», «Шевченківськими шляхами»;

- фотоквести «Життя та творчість поета»;

- музично-тематичні вечори, виховні години та тематичні уроки.

Вихованці ЗДО ознайомились з творами Т.Шевченка, переглянули мультиплікаційний фільм  «Садок вишневий коло хати», розглянули ілюстрації до творів Т.Г. Шевченка.

Фото без описуФото без описуФото без опису   Фото без опису

Тамара Васильєва, спеціаліст ВОСМС ВК Піщанської СР.

Підготовлено за інформаційними матеріалами.