Знай і люби свій край

Дата: 02.02.2021 11:40

Щорічно серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної освіти з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини проводиться обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», яка є відбірковим етапом Всеукраїнської виставки-конкурсу.

1 лютого 2021 року учні Максимівського ліцею, вихованці гуртка бісероплетіння «Пролісок» взяли участь у І етапі (ОТГ) виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

Для участі у обласному етапі виставки-конкурсу направлено роботи Масляник Мілани, учениці 2 класу (молодша вікова категорія) з роботою «Сніговичок», розділ паперова пластика, Лукашенко Альони, учениці 4 класу (середня вікова категорія) з роботою «Моя оселя», розділи бісероплетіння, паперова пластика, Лукашенка Івана, учня 8 класу (середня вікова категорія) з роботою «Зима-чарівниця», розділ бісероплетіння.Фото без описуФото без описуФото без опису

Чудові роботи діти підготували завдяки керівнику гуртка бісероплетіння «Пролісок», майстрині своєї справи Жевнєрової Наталії Яківни.

Попереду вихованців гуртка чекають дуже багато цікавих виставок та конкурсів. Бажаємо їм успіхів та творчого натхнення!

Тамара Васильєва, спеціаліст ВОМС виконкому Піщанської сільської ради