День Довкілля у Піщанській громаді

Дата: 05.04.2021 11:27

Фото без описуНормою життя стала турбота жителів Піщанської громади про довкілля. Тому, зранку 3 квітня біля Гориславського будинку культури зібралися депутати, члени виконавчого комітету, старости сіл Піщанської громади, а також   небайдужі жителі села, щоб закласти новий парк.

Попрацювали на славу, висадивши 56 сосен та 230 беріз.

Згодом на цій території з’явиться чудова зона відпочинку з дитячим та спортивним майданчиками, імпровізованою сценою і клумбами.

Молоді дерева – як символ продовження життя, розквіту майбутнього, добробуту та процвітання. Спільна робота обов’язково дасть результат – саджанці приживуться, розростуться  на радість нашим нащадкам.

Традиційно День Довкілля  завершується якимсь дійством. Так було і цього разу.  Господарі почастували  присутніх  смачною  кашею, звареною на вогнищі. Всі разом співали українських пісень.

Тепер чекаємо цікавих ідей щодо назви парку!

Світлана Крупа, начальник відділу освіти, молоді та спорту ВК Піщанської СР