Контакт – центр ДПС працює для вас!

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує про роботу Контакт-центру та Саll-центру ДПС (0 800 501 007; 044 454 16 13; idd@tax.gov.ua,), який надає:

15:36 08.11.2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні планується проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

15:05 08.11.2023

Варто: Єднання

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу "Варто: Єднання”.

14:53 08.11.2023

Відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

Головне управління ДПС у Полтавській області  інформує.  Державна податкова служба України надала рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.

09:01 06.11.2023

Податківці Полтавщини продовжують відстежувати законність здійснення торгівлі через мережу Інтернет

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області продовжуються заходи з виявлення порушень при продажу товарів через мережу Інтернет.

10:39 03.11.2023