Безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності». Він абсолютно безкоштовний і уже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

09:54 12.12.2023

ГРОШІ ЗА ЛАЙКИ - НЕ ВІРТЕ НІКОМУ ЦЕ НОВА СХЕМА ШАХРАЙСТВА!

Вам напишуть з пропозиціями заробити грошей за "лайки" та репости, можливо навіть заплатять 100-200 грн. Ви вже на гачку! Пізніше викрадуть доступ добанківської картки або змусятьпридбати товар по "супер вигідним цінам". Відмовитися буде дуже складно, тому не хапай наживку, відразу скажи - НІ! Як діяти:  не довіряйте обіцянкам захмарних прибутків;   не повідомляй конфіденційної інформації (дані картки, логін та паролі до онлайн банкінгу тощо);  не переходь на сумнівні сайти, не купуй там жодного товару;   якщо ж особисту (персональну) інформацію розголошено - заблокуйте картку; якщо підозрюєте шахрайство – негайно повідомляйте кіберполіцію.

13:27 08.12.2023