Щодо фіскалізації розрахунків платниками єдиного податку

Державна податкова служба України звертає увагу платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, що, починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО). З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.

10:26 05.12.2023

Future Perfect: в Україні популяризують англійську – мову міжнародного спілкування

В Україні активно впроваджується національна програма з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування Future Perfect, створена за ініціативою Президента України. Мовна програма допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп – освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

15:42 04.12.2023

ГРИП ТА ГРВІ. Як уберегтися!

Найчастіше люди хворіють на гострі респіраторно-вірусні захворювання в сезон мокрої і холодної погоди: середина та кінець осені, перші тижні зими, коли дощі змінюються снігом і стабільними заморозками.

13:22 01.12.2023