Оголошення

Понад 862 тисячі гривень отримали роботодавці Полтавщини за облаштування 18 робочих місць для осіб з інвалідністю

Полтавщина – лідер в Україні з реалізації програми фінансової підтримки роботодавців, які працевлаштовують людей з інвалідністю й облаштовують для них робочі місця. Про це повідомила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

11:13 04.01.2024

Головне управління ДПС у Полтавській області: контроль за торгівельною діяльністю через мережу Інтернет продовжується

Фахівцями податкової служби Полтавщини розглянуто чергове звернення громадянина відповідно до вимог Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

13:38 03.01.2024

Фахівці податкової служби Полтавщини проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів

Працівниками управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області було проведено перевірки Інтернет-служб таксі.

11:54 02.01.2024

Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги

Міжнародною організацією DRC (Представництво Датської ради у справах біженців в Україні) розроблено цифрову платформу безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

11:41 02.01.2024

Мінмолодьспорту проводить опитування щодо залучення українців до духової активності та спорту

Міністерство молоді та спорту України запускає опитування щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

11:40 02.01.2024

Головне управління ДПС у Полтавській області: контроль за діяльністю закладів «швидкого харчування»

Податківцями Полтавщини розглянуто звернення громадянина відповідно до вимог Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян». За результатами розгляду та доперевірочного аналізу було схвалено рішення про доцільність проведення фактичної перевірки закладу громадського харчування у м. Полтаві, в якому здійснювалась реалізація страв швидкого приготування (fast food).

11:39 02.01.2024