До уваги платників єдиного податку четвертої групи!

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що для набуття статусу або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи відповідно до пп. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) сільськогосподарські товаровиробники не пізніше 20 лютого поточного року подать:

14:30 22.02.2024

Харчування в холодну пору року.

Восени та взимку людський організм потребує додаткової енергії для збереження тепла та зміцнення імунної системи. Короткі й похмурі дні без сонячного світла призводять до нестачі вітаміну D. Відповідно, настрій стає пригніченим, і постійно хочеться спати. Свіжі овочі та фрукти, багаті на різноманітні вітаміни, зникають з полиць магазинів.

10:00 20.02.2024

Яким чином оподатковуються податком на доходи фізичних осіб доходи, отримані фізичною особою від іншої фізичної особи?

Відповідно до п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх на території України.

09:56 20.02.2024

Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи фізичній особі, яка отримала доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування протягом звітного року та при нотаріальному посвідчені договорів був сплачений ПДФО?

Відповідно до абзацу четвертого п. 179.2 ст. 179 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) обов’язок платника податку щодо подання Податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до розд. ІV ПКУ не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був  сплачений податок  на доходи  фізичних осіб відповідно до  розд. ІV ПКУ.

10:07 16.02.2024

Щодо індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Головне у правління ДПС у Полтавській повідомляє, що відповідно до статті 289  Податкового кодексу України (далі – Кодекс) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру листом від 12.01.2024 № 6-28-0.222-600/2-24 надано інформацію про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік.

13:46 26.01.2024