Привітання з Днем Знань

Дата: 01.09.2021 11:52

Фото без описуШановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас з Днем Знань!

Хтось із Вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу.

І перших і других будуть супроводжувати приємні клопоти турботливих батьків.

Дорогі учні, ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки.   Віримо, що на цій дорозі ви розкриєте свої таланти. Хай Ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це - особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти.

Свято першого дзвоника – урочиста подія, яка вам та вашим батькам запам`ятається на все життя. Ви увійдете до єдиної шкільної родини. Нехай збудуться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими, вихованими та високоморальними!

Подяка Вам, педагоги, за відданість та професіоналізм, щоденну працю і за все, що ви робите для підвищення якості нашої освіти.. Сьогодні ви з любов`ю та відповідальністю знову прийшли до шкільних класів.

Щастя Вам, міцного здоров`я, натхненної праці та творчих успіхів!