Підготовка до відкриття закладу дошкільної освіти

Дата: 09.08.2021 13:44

Фото без описуВ селі Піщане повним ходом іде підготовка до відкриття закладу дошкільної освіти в реконструйованому приміщенні початкової школи.

Для того, щоб забезпечити комфорт маленьких громадян, облаштувати інтер’єр, були підібрані і замовлені відповідні меблі.

І от, нарешті, матеріали для їх комплектування привезли! Для розвантаження у вихідний день організувалися небайдужі – батьки, працівники дошкільного закладу «Ластівка», Піщанської гімназії, відділу освіти, молоді та спорту. Дехто з батьків прийшли працювати з своїми діточками, майбутніми вихованцями дошкільного закладу.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради дякує всім, хто добровільно долучився до корисної справи заради створення умов для дітей, і в свою чергу обіцяє, що реконструйоване приміщення початкової школи під заклад дошкільної освіти перетвориться в зону підвищеного комфорту.