Випуск 2021

Дата: 30.06.2021 12:23

Фото без описуТридцять три випускники закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Серед них два випускники Піщанської гімназії – Сапон Юлія та Федь Нікіта отримали свідоцтва з відзнакою та золоті медалі.

Відділ освіти, молоді та спорту щиро вітає випускників з цією подією і бажає міцного здоров’я, наснаги, перемог, сили та витримки. Нехай у вас яскраво горять бажання жити і досягати більшого, душа світить молодечим запалом,  а мрії прагнуть змінити світ і дати йому більше тепла гармонії й простору.

Документи про здобуття повної загальної середньої освіти та золоті медалі вручили сільський голова Олександр Краплина, перший заступник сільського голови Роман Назаренко, заступник сільського голови Олександр Сукманов, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради Світлана Крупа.

Щасливої дороги, дорогі випускники! Хай збуваються ваші мрії!