Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради.

Дата: 21.03.2023 08:46

Фото без опису17.03.2023 року на базі ОЗ Піщанський ліцей відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Піщанської сільської ради.
На порядку денному – підведення підсумків та нагородження переможців та учасників обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2023», питання атестації педагогічних працівників, замовлення документів 2023 в програмі EDUCATION, результати  проведення міжнародного дослідження РISSA,
Також розглянуто питання організації та підсумки проведення заходів в умовах воєнного стану, створення та функціонування Класів безпеки,  переоформлення ліцензій на провадження освітньої діяльності.
Нараду провела начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради Світлана Іванівна Крупа. До виступів залучені працівники ВОМС.
Учасники наради вшанували загиблих в результаті російської агресії хвилиною мовчання.
Вокальний колектив «Росяночка» Піщанського ліцею привітав творчу педагогічну еліту 2023 року патріотичними піснями.