Вічна пам'ять ...

Дата: 22.06.2021 15:09

Фото без описуВідділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради сумує з приводу смерті Трахтман Людмили Федорівни, вчителя Піщанської гімназії Піщанської сільської ради, талановитого Педагога, щирою душею і серцем Людини, яка все своє життя присвятила навчанню і вихованню учнів Піщанської гімназії і не уявляла свого життя без них.

Непоправне горе, важка втрата для педагогічного, учнівського та батьківського колективів Піщанської гімназії, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради, усієї громади,  для тих, хто працював і просто був поруч  із цією Світлою Людиною.

Схиляємо голови у скорботі та молитві. Нехай Господь прийме її душу у Царство небесне.

Вічна пам'ять Людмилі Федорівні!