Дзюба Юрій Михайлович

Дата: 26.02.2024 14:00

Фото без описуДзюба Юрій Михайлович народився 28.10.1974р. в м. Кременчук Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №26,  Кременчуцькому залізничному технікумі, Кременчуцькому університеті економіки, інформаційних технологій та управління. З 1994 року проходив строкову службу в танковій частині 75531 м. Керч. Працював на Кременчуцькому нафтопереробному заводу спочатку слюсарем, потім заступником начальника цеху №16.

14.11.2022 року був призваний на військову службу під час мобілізації Кременчуцьким РТЦК та СП, рядовий, стрілець  окремого кулеметного взводу 4 танкової бригади 1 стрілкового батальйону військової частини А7015.

Загинув 5 січня 2023 року, виконуючи бойове завдання по захисту України, її суверенності та територіальної цілісності, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові, в результаті бойових дій в районі н.п. Соледар, Донецької області.

Залишились мати та дружина.

Похований в секторі загиблих воїнів АТО на Свіштовському кладовищі м. Кременчук.