Кобеляцький Дмитро Петрович

Дата: 26.02.2024 14:03

Фото без описуКобеляцький Дмитро Петрович народився 28.05.1974 р. в с. Червона Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області. Навчався в Кременчуцькій загальноосвітній школі №8, Кременчуцькому професійно-технічному училищі № 7, де здобув професію токаря.

Працював на Кременчуцькому нафтопереробному заводі, Кременчуцькому колісному заводі, Кременчуцькій теплоенергоцентралі.

З 2015 року захищав Батьківщину у складі 43-ї окремої аеромобільної бригади, 2019 р. – старший солдат, гранатометник 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка військова частина А0501. 24.02.2022р.був призваний на військову службу під час часткової мобілізації, був старшим солдатом 81-ї окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ, військова частина А1493. З 2015 року мав статус УБД.

Фото без описуЗагинув 13.07.2022 у м. Сіверськ, Бахмутського р-ну, Донецької обл., виконуючи бойове завдання по захисту України, її суверенності та територіальної цілісності, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові, виявивши стійкість та мужність, у результаті бойових дій.

Залишились мати, дружина, двоє синів.

Нагороджений медаллю «Операція Об’єднаних сил. За звитягу та вірність» 2020р.

Похований в с. Нова Знам’янка Кременчуцького району Полтавської області.