Гора Володимир Олексійович

Дата: 26.02.2024 13:33

Фото без описуГора Володимир Олексійович народився 23.07.1983 року у с. Вербки Семенівського району Полтавської області. Навчався у Вербківській загальноосвітній школі, Устимівській загальноосвітній школі, Кременчуцькому залізничному технікумі. З 2002 року проходив службу в Збройних Силах України у військовій частині «Десна». У 2015 році став на захист рідної країни у складі 25 десантно – штурмової бригади. Після повернення із зони бойових дій сумлінно працював на підприємствах м. Кременчук та у Недогарківському ліцеї.

27 лютого 2022 року був призваний на військову службу до військової частини А0281 у складі 95 десантно-штурмової бригади. Був сержантом, командиром відділення.

Загинув 17 квітня 2022 року, захищаючи Україну від російської навали при виконання бойового завдання, біля с. Довгеньке Ізюмського району Харківської області, під час обстрілу, коли витягував побратима.

Фото без описуЗгідно з Указом Президента України № 317 від 06 червня 2023 року за особисту мужність самовіддані дії та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету  та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджено орденом  «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно.

Залишились мати, дружина, двоє синів.

Похований в с. Недогарки Кременчуцького району Полтавської області.