Події та заходи

Вітаємо "Любисток" з І місцем

Дебют наймолодших учасників танцювального колективу «Любисток» Гориславського будинку культури відбувся 12 червня 2021 року під час Всеукраїнського фестивалю танцю та циркового мистецтва DANCE SENSATION 2021 у МПК м. Кременчук. З номером «Українська полечка»  вони вибороли 1 місце у номінації  "Mini kids  український танець"

16:32 14.06.2021

15 років на сцені: родинний вокальний гурт «Барвінок» відсвяткував свій ювілей.

Щедра Піщанська громада народними талантами, які творять справжнє  животворне мистецтво, примножують духовні цінності - українську народну пісню, музику.  12 червня в приміщенні Вільнотерешківського сільського будинку культури відбувся ювілейний концерт родинного колективу «Барвінок» (керівник Валентина Ступак). Впродовж 15-ти років цей колектив невтомно  дарує слухачам щиру народну пісню. Учасники вокального гурту «Барвінок» вкладають у власну справу свою душу, дарують свій талант, щирі емоції, вогонь свого серця. Колектив є активним учасником конкурсів, фестивалів, оглядів та має численні відзнаки.  Бажаємо артистам благополуччя та нових творчих перемог! Нехай і надалі звучить  злагоджений спів вокального гурту «Барвінок», народженого у степовому хліборобському краї на многії, многії літа!

15:22 14.06.2021

Вітаємо переможців

12 червня у місті Дніпро відбувся VIII Всеукраїнський творчо-мистецький  фестиваль-конкурс  «ПЛАНЕТА ЗІРОК»  2021. У якому взяли участь більше 500 учасників: творчі самодіяльні та професійні колективи,  окремі  виконавці  в різних номінаціях з багатьох міст України.   Цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури і дозвілля ( керівник Ірина Томурко, балетмейстер Маргарита Калініченко) також взяв участь в цьому конкурсі. Номери колективу «Веселі скакалки» та «Еквілібр на тростях» (змішана вікова категорія) отримали Гран - Прі фестивалю. Вітаємо переможців! Бажаємо наступних гучних перемог, натхнення, успіхів і тріумфальних здобутків!

10:43 14.06.2021

Зразковий цирковий колектив «Арлекін» Піщанського центру культури та дозвілля святкує 12 років.

Дванадцятиріччя цього колективу — це клопітка праця і маленька перемога щодня, величезна кількість виступів, безсонні ночі і тривалі репетиції, результатом яких стає захват публіки і ціла низка грамот і нагород отриманих вихованцями колективу на конкурсах та фестивалях. Без цього творчого колективу не обходиться жоден загальногромадський захід, жодне свято. А їхня творчість та таланти наповнюють наше життя яскравими фарбами.

15:14 07.06.2021

Нарада відділу культури і туризму та керівників закладів культури

Нарада відділу культури і туризму та керівників закладів культури виконавчого комітету Піщанської сільської ради, яка відбулася 28 травня на базі Ялинцівського сільського будинку культури, була присвячена  обговоренню  основних  аспектів роботи закладів культури громади.  На нараді були присутні:  Сукманов О.А. - заступник Піщанського сільського голови, Гулій О.А. – начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету Піщанської сільської ради, Іноятова С.В. – спеціаліст І категорії відділу культури та туризму, директори Центру культури і дозвілля, сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами  та  бібліотеками.

15:15 31.05.2021

Участь у «EUROFOLK-Україна 2021»

15-16 травня 2021 року вокальний гурт «Дивоцвіт» Максимівського будинку культури Піщанської територіальної громади  прийняв участь в Українському Національному чемпіонаті з фольклору «EUROFOLK-Україна 2021» (м. Одеса).

11:48 17.05.2021

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Dance time»

13 березня відбувся конкурс хореографічного мистецтва Всеукраїнський фестиваль «Dance time» в м. Кременчук, у якому прийняли участь колективи «Візерунок»  та «Любисток» Піщанської об'єднаної територіальної громади, керівник  Радочин Юлія Василівна

13:40 19.03.2021

Свято весни, любові та краси

8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Так напередодні свята у Піщанському ЦКіД відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.

14:26 10.03.2021

Перемога в змаганнях

Великий паркет, суворі судді та яскраві костюми. Нещодавно до Полтави з’їхалися танцюристи на Всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців «UDU Cup».

15:46 26.02.2021