Участь у відкритому дистанційному регіональному конкурсі дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів

Дата: 01.11.2022 10:50

Фото без описуТворчі колективи закладів культури Піщанської громади взяли участь у відкритому дистанційному регіональному конкурсі дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів, який проводився комунальною установою «Обласний центр народної творості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради з метою популяризації творчості українського поета-пісняра, видатного земляка Дмитра Луценка.

Фото без описуУ конкурсі творчо змагалися 114 колективів, 579 учасників з регіону. Дипломом І ступеню нагороджений вокальний дует «Струни душі» Ялинцівського сільського будинку культури, керівник Анатолій Орел, дипломом ІІ ступеню - вокальний колектив «Врадість» Піщанського Центру культури і дозвілля керівник Олександр Єрмолаєв, дипломом ІІІ ступеню - фольклорний колектив «Дивоцвіт» Максимівського сільського будинку культури, керівник Зінаїда Карпич.

Фото без описуВітаємо переможців! Бажаємо натхнення, подальших творчих успіхів і нових здобутків!