Робоча зустріч

Дата: 22.09.2021 09:49

Фото без опису9 вересня в мальовничому селі Недогарки пройшов семінар бібліотечних працівників Піщанської громади «Година професійного спілкування». Гостинно зустрічали бібліотекарів господар села Шахман Володимир Васильович та організатор - спеціаліст І категорії відділу культури та туризму Піщанської сільської ради Войтенко Світлана Іванівна.

На семінарі розглядалися питання: робота з книжковим фондом, каталогами, періодикою, впорядкування робочої документації, проходження он-лайн навчання цифрової грамотності Дія Цифрова освіта, яке запустило Міністерство цифрової грамотності України. Більшість працівників пройшли курси і мають сертифікати.

Світлана Іванівна надала детальну консультацію щодо індексації, та списання книжкового фонду.

Підсумком семінару стали пропозиції бібліотечних працівників щодо покращення бібліотечної роботи. Учасники семінару залишилися задоволеними результатом роботи.

Завдячуючи Світлані Іванівні зустріч пройшла у вільній, дружній, теплій атмосфері.