Нарада відділу культури і туризму та керівників закладів культури

Дата: 31.05.2021 15:15

Фото без описуНарада відділу культури і туризму та керівників закладів культури виконавчого комітету Піщанської сільської ради, яка відбулася 28 травня на базі Ялинцівського сільського будинку культури, була присвячена  обговоренню  основних  аспектів роботи закладів культури громади.  На нараді були присутні:  Сукманов О.А. - заступник Піщанського сільського голови, Гулій О.А. – начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету Піщанської сільської ради, Іноятова С.В. – спеціаліст І категорії відділу культури та туризму, директори Центру культури і дозвілля, сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами  та  бібліотеками.

Фото без описуГоворили про перспективи розвитку культури в громаді; було повідомлено про проведення в поточному році атестації працівників культури та про підтвердження звання «народний» і «зразковий» аматорськими колективами Піщанського центру культури і дозвілля  та Гориславського сільського будинку культури; обговорювалися графіки та плани роботи, репертуар,  участь в  оглядах, конкурсах,  фестивалях; відзначили досягнення творчих колективів, були   надані  рекомендації щодо використання державної символіки під час проведення заходів.