Події та заходи

Нові заслужені перемоги!

7.05.2023 року вихованці колективу народного танцю «Візерунок» взяли участь у всеукраїнському танцювальному конкурсі Кубок України 2023!

15:44 07.05.2023

Вітаємо з перемогою!

29 квітня 2023 року колектив народного танцю «Візерунок» з керівником Радочин Юлією Василівною стали учасниками Всеукраїнського фестивалю сучасного танцю та циркового мистецтва «Dance Sensation».

11:54 01.05.2023

Нові творчі здобутки!

29 квітня у Кременчуцькому міському Палаці культури відбувся Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю та циркового мистецтва «Dance Sensation», в якому взяли участь вихованці зразкового циркового колективу «Арлекін» (керівник Ірина Томурко, балетмейстер Маргарита Калініченко).

11:38 01.05.2023

Семінар бібліотечних працівників

12 квітня 2023 року відбувся тематичний семінар для працівників бібліотек виконавчого комітету Піщанської сільської ради «Особливості сьогодення в роботі з фондом» організований спеціалістом І категорії відділу культури та туризму виконавчого комітету Піщанської сільської ради Світланою Войтенко.

16:20 12.04.2023

Нова суттєва перемога!

11 березня колектив народного танцю «Візерунок» на чолі з керівником Радочин Юлією Василівною поринули в атмосферу творчості ставши учасниками фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Dance time».

14:04 13.03.2023

Участь у дистанційному ХІІІ регіональному фестивалі народної творчості «Омельницьке розмаїття»

Творчі колективи закладів культури Піщанської громади взяли участь у дистанційному ХІІІ регіональному фестивалі народної творчості «Омельницьке розмаїття», оранізатором якого є відділ культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради.

15:39 05.11.2022

Участь у відкритому дистанційному регіональному конкурсі дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів

Творчі колективи закладів культури Піщанської громади взяли участь у відкритому дистанційному регіональному конкурсі дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів, який проводився комунальною установою «Обласний центр народної творості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради з метою популяризації творчості українського поета-пісняра, видатного земляка Дмитра Луценка.

10:50 01.11.2022

Робоча зустріч

9 вересня в мальовничому селі Недогарки пройшов семінар бібліотечних працівників Піщанської громади «Година професійного спілкування». Гостинно зустрічали бібліотекарів господар села Шахман Володимир Васильович та організатор - спеціаліст І категорії відділу культури та туризму Піщанської сільської ради Войтенко Світлана Іванівна.

09:49 22.09.2021